Розробники World of Tanks запускають благодійний проєкт, щоб зібрати кошти на швидкі для України

Розробники World of Tanks запускають благодійний проєкт, щоб зібрати кошти на швидкі для України

Розробники World of Tanks запускають благодійний проєкт, щоб зібрати кошти на швидкі для України
. Скриншот із трейлера благодійної кампанії

Ігрова компанія Wargaming спільно з українською фандрейзинговою платформою United24 запустила благодійну ініціативу. Купуючи спеціальні скіни в шести іграх компанії, гравці долучаться до збору на швидкі для України.

Про це 18 жовтня повідомила пресслужба компанії.

"Тут, у Wargaming, ми любимо військові ігри, але ненавидимо справжню війну. І ця тема була особливо чутливою для нас, оскільки у нас є ціла студія в Києві, яка наполегливо працює над World of Tanks та іншими продуктами попри всі жахіття, які їхня країна переживає щодня", — йдеться у повідомлення

Wargaming запрошує долучитися спільноту шести ігор:

  • World of Tanks;
  • World of Tanks Blitz;
  • World of Tanks Modern Armor;
  • World of Warships;
  • World of Warships: Legends;
  • World of Warplanes.

Кожна гра матиме набори на українську тематику з кастомними елементами, які створили художники київської студії Wargaming. Набори будуть доступні з 18 жовтня до 1 листопада.

"Завдяки цим обмеженим у часі пропозиціям гравці зможуть не лише допомогти тим, хто цього потребує, а й отримати цінний внутрішньоігровий контент, продемонструвавши свою підтримку", — додають у компанії.

Усі гроші від кожного купленого пакета підуть на покупку машин швидкої допомоги типу С — це вузькоспеціалізовані швидкі, оснащені дефібриляторами, кардіомоніторами, кисневими балонами та пристроями штучної вентиляції легень, необхідними для підтримки життя поранених на той час, доки вони не дістануться операційної.

Що відомо про Wargaming

Wargaming — компанія, яка розробляє і видає відеоігри на ринку free-to-play MMO. Однією з найвідоміших ігор є World of Tanks.

У квітні 2022 року стало відомо, що компанія передала свій ігровий бізнес у Росії та Білорусі під місцеве управління Lesta Studio, яка більше не афілійована з Wargaming.

З нагоди 25-ї річниці компанія задонатила Україні 250 тисяч доларів (9,2 млн гривень). Ці кошти пішли на закупівлю медичного обладнання, яке допоможе лікарям рятувати постраждалих внаслідок війни в Україні.

Загалом Wargaming за півтора року війни передала мільйон доларів на медичну допомогу українцям та ще $100 тисяч постраждалим від підриву Каховської ГЕС. Працівники компанії пожертвували €200 тисяч на машини швидкої допомоги для українських медиків.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок