З британського телеканалу звільнили ведучих через мізогінні вислови про журналістку

З британського телеканалу звільнили ведучих через мізогінні вислови про журналістку

З британського телеканалу звільнили ведучих через мізогінні вислови про журналістку
Лоренс Фокс. Фото: PA Wire, @femiokes/X(twitter)

З британського телеканалу GB News звільнили ведучих Лоренса Фокса та Келвіна Робінсона після скандалу, пов'язаного з коментарями, які Фокс зробив в ефірі про журналістку. Про це повідомляє видання BBC.

Про це йдеться у заяві телеканалу.

"Від сьогодні GB News припинила трудові відносини з Лоренсом Фоксом і Келвіном Робінсоном", — зазначили у компанії.

Ведучих британського телеканалу звільнили через мізогінні вислови про журналістку
Ведучих британського телеканалу звільнили через мізогінні вислови про журналістку. Скриншот зі сторінки в X (Twitter)

Фокс вів щотижневе шоу на каналі. А в етері на шоу Дена Вуттона заявив, що жоден "чоловік, який себе поважає", ніколи не "залазить у ліжко" до політичної репортерки Ави Еванс: "Цю маленьку жінку годували гнобленням, починаючи з брехні про гендерний розрив у оплаті праці".

Вуттон розсміявся над цією реплікою. Наразі він відсторонений від роботи.

Пізніше він написав у соціальних мережах: "Переглянувши відеозапис, я бачу, наскільки недоречною виглядає моя реакція на його абсолютно неприйнятні зауваження, і хочу чітко заявити, що мене жодним чином не розважали ці коментарі".

Також Фокс перепросив за використані ним слова, але додав: "У GB News була одна можливість, і ця можливість полягала в тому, щоб стати на захист свободи слова, чого вони не зробили. Тому я думаю, що зараз, коли вони називають себе домом свободи слова, вони насправді є домом культури скасування".

Також звільнили ведучого Келвіна Робінсона, який підтримав Фокса і Вуттона — він написав у соцмережах, що керівництво каналу "налякане" і назвав його "розбудженим натовпом".

Гендерна різниця в оплаті праці

Після цього скандалу телеканал Sky News запросив журналістку Мою Лотіан-Маклін та кореспондента GB News Коннора Томлінсона обговорити мізогінію та гендерну різницю в оплаті праці.

Пізніше журналістка виявила, що її опоненту заплатять за дискусію більше, ніж їй.

Sky News перепросили у журналістки та збільшили їй гонорар. Жінка пообіцяла пожертвувати ці гроші благодійній організації Beyond Equality.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок