Відбувся реліз невиданої пісні покійної Шинейд ОʼКоннор, попри небажання співачки

Відбувся реліз невиданої пісні покійної Шинейд ОʼКоннор, попри небажання співачки

Відбувся реліз невиданої пісні покійної Шинейд ОʼКоннор, попри небажання співачки
Співачка Шинейд О'Коннор. Getty Images

Невидану пісню покійної співачки Шинейд ОʼКоннор можна почути у фінальному епізоді серіалу "Жінка в стіні".

Про це повідомляє "Слух".

Невидана пісня The Magdalene Song ірландської співачки Шинейд ОʼКоннор пролунала у фінальній серії серіалу "Жінка в стіні". За словами композитора проєкту Девіда Голмса, вона дала дозвіл на це ще до своєї смерті.

"Шинейд дозволила використати пісню ще до того, як почалися зйомки. Коли продюсери її почули, вони були вражені, що мають настільки сильну композицію", — зазначив Голмс.

Проте в інтерв'ю для People у 2021 році виконавиця висловила протилежну думку: та заявила, що категорично проти посмертних релізів її музики.

Свою позицію Шинейд пояснила так: "Бачите, коли артисти мертві, вони набагато цінніші, ніж коли вони живі. Тупак випустив набагато більше альбомів після своєї смерті, ніж коли-небудь живий, тому це щось жахливе, що роблять звукозаписні компанії".

Сюжет телесеріалу "Жінка в стіні" розгортається навколо так званих пралень Магдалини. Це християнські установи, що існували з XVIII по XX століття та ставали прихистком для "занепалих жінок".

Ким була Шинейд ОʼКоннор

Шинейд О'Коннор — ірландська співачка, композиторка, музикантка, авторка-виконавиця та феміністка. Одна з найвідоміших вокалісток 1990-х.

Майбутня зірка народилася 1966 року в передмісті Дубліна (Ірландія). Її батьки розлучилися, коли Шинейд було вісім років. Незабаром після розлучення батьків О'Коннор відрахували зі школи. Після магазинної крадіжки Шинейд відправили навчатися до притулку. У 15 років майбутня співачка покинула навчання заради музики.

Світову популярність співачці, яка випустила понад 10 альбомів та 30 синглів, приніс кавер на пісню Прінса Nothing Compares To You.

О'Коннор пішла зі сцени 2003 року: оголосила, що планує присвятити себе вивченню теології.

У 1992 році епатажна О'Коннор розірвала фотографію Папи Іоанна Павла II в ефірі Saturday Night Live.

У 2018 році О'Коннор прийняла іслам та змінила своє ім'я на Шухада Садакат, хоча продовжувала виступати під ім'ям Шинейд О'Коннор. У 2021 році вона випустила мемуари "Спогади", а минулого року про її життя зняли фільм.

26 липня 2023 року Шинейд О'Коннор померла у віці 56 років. Причини смерті співачки — невідомі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок