"Знання та культура — це те, що відрізняє нас від ворога": військові ЗСУ привітали з 1 вересня

"Знання та культура — це те, що відрізняє нас від ворога": військові ЗСУ привітали з 1 вересня

"Знання та культура — це те, що відрізняє нас від ворога": військові ЗСУ привітали з 1 вересня
Військові привітали школярів з 1 вересня. Скриншот із відео

Щоб привітати школярів та студентів з початком нового навчального року українські військові записали відеоролик, наголосивши, що знання та культура — це те, що відрізняє нас від ворога. Відео опублікували на сторінці головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного у Facebook.

"Перше вересня. День знань. Початок ще одного навчального року в умовах повномасштабного російського вторгнення", — йдеться у повідомленні Залужного.

У відео бійці "Культурного Десанту" зауважують: "Плекай українську культуру, вивчай історію, математику, українську та іноземні мови. Відкрийся назустріч знанням. Те, що ти дізнаєшся сьогодні, обовʼязково допоможе тобі вже завтра. І не лише тобі".

Бійці додали, що покладають на дітей надію, адже саме їм випаде доля "перетворювати існування на процвітання та помилки на правильні висновки!"

1 вересня для більшості українських шкіл розпочнеться з очного навчання. Частина закладів, що розміщені ближче до лінії фронту, продовжать онлайн-навчання. Діти за кордоном, а також ті, які перебувають в окупації, також вчитимуться онлайн. Усе це створює виклики, як для навчальних закладів, так і для батьків та дітей.

Суспільне поговорило з міністром освіти і науки Оксеном Лісовим про те, яким буде новий навчальний рік, про готовність укриттів у школах, про психологічну підтримку усіх учасників освітнього процесу, а також про те, як заохочувати дітей за кордоном продовжувати навчатися в українських школах.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок