У Німеччині припинили розслідування проти Тілля Ліндеманна: його звинувачували в сексуальних домаганнях

У Німеччині припинили розслідування проти Тілля Ліндеманна: його звинувачували в сексуальних домаганнях

У Німеччині припинили розслідування проти Тілля Ліндеманна: його звинувачували в сексуальних домаганнях
Фото з відкритих джерел

Прокуратура у Берліні припинила розслідування проти фронтмена гурту Rammstein Тілля Ліндеманна — раніше музиканта звинуватили в сексуальних домаганнях. Про це 29 серпня повідомило видання Bild.

У червні 2023 року прокуратура отримала кілька заяв зі звинуваченнями проти співака — їх подали не ймовірні жертви, а треті особи. І оскільки це були так звані посадові злочини, передбачені статтею Кримінального кодексу про сексуальне насильство, сексуальний примус, зґвалтування, судові органи мали провести розслідування та розглянути початкову підозру проти Ліндеманна.

Однак жодне з цих звинувачень досі не вдалося довести. Також не було встановлено жодного кримінального складу злочину. Саме тому всі справи проти музиканта припинили.

Адвокати Ліндеманна ще в червні після ознайомлення з матеріалами справи заявили, що "поки що немає жодних об'єктивних доказів, які б свідчили на користь того, що наш клієнт скоїв злочин".

Що відомо про звинувачення Ліндеманна

Раніше Суспільне Культура розповідало, що ірландка Шелбі Лінн у мережі опублікувала розповідь, що її напоїли на передконцертній вечірці гурту Rammstein та підштовхували до сексу з музикантом. Жінка зазначила, що не зазнала сексуального насильства, але памʼять про той вечір "розмита", і вона пам'ятає, що відчувала нудоту.

Її слова викликали хвилю інших звинувачень проти фронтмена гурту Тілля Ліндеманна.

Пізніше німецькі журналісти заявили, що молодих жінок систематично вербували на концертах для вступу в сексуальні стосунки з Ліндеманном.

Музикант рішуче заперечував звинувачення на свою адресу. Його адвокати оголосили, що подадуть до суду у відповідь на всі звинувачення в сексуальному насильстві проти фронтмена.

Водночас німецька прокуратура почала розслідування проти Ліндеманна. За словами речниці, це власна ініціатива берлінської прокуратури на "підставі кількох кримінальних скарг, поданих третіми особами".

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок