Любомир Левицький знімає фільм у жанрі 
мок'юментарі про бійців 3-ї Окремої штурмової бригади

Любомир Левицький знімає фільм у жанрі мок'юментарі про бійців 3-ї Окремої штурмової бригади

Любомир Левицький знімає фільм у жанрі 
мок'юментарі про бійців 3-ї Окремої штурмової бригади
Скриншот із трейлеру фільму "Ми були рекрутами", 22 серпня 2023

Український режисер Любомир Левицький знімає документальний фільм у жанрі мокʼюментаріМок'юментарі, докукомедія (англ. mockumentary, docucomedy) — тип фільму чи телевізійного шоу, в якому вигадані події представлені в документальному стилі для створення пародії. про бійців 3-ї Окремої штурмової бригади — "Ми були рекрутами". Про це він розповів 21 серпня на своїй сторінці у Facebook.

У центрі сюжету — 19-річний юнак з позивним "Журналіст", що приймає рішення стати до лав ЗСУ, щоб "увірватись у вирішальну битву" замість залишатись "тим, від кого нічого не залежить".

"[Він] відправляється разом з групою професійних штурмовиків та розвідників окремої третьої штурмової бригади на виконання завдання, де по дорозі намагається взяти інтерв'ю у восьми героїв", – додає режисер.

Левицький впевнений, що для глядачів це буде глибоке занурення в характери справжніх воїнів, їхню філософію та за лаштунки реальних буднів бойового підрозділу, сповнених виснажливої підготовки, запеклих боїв, а також щирого гумору та безумовної віри у перемогу світла над темрявою.

Це другий фільм Любомира Левицького в документальному жанрі, присвячений повномасштабній війні Першим став короткометражний фільм "Йди за мною".

У фільмі використані реальні кадри, зняті за допомогою дронів під час рятувальної операції. Її провела 93-тя бригада "Холодний Яр" влітку 2022 року під Ізюмом, де точилися жорстокі бої. Тоді військові з цієї бригади врятували людей за допомогою квадрокоптерів, і це безпрецедентний випадок. Вони й передали кадри з дронів Любомиру Левицькому. Врятовані цивільні хочуть, аби світ побачив подвиг українських військових та знав правду.

Хто такий Любомир Левицький

Любомир Левицький — український кінорежисер, сценарист, продюсер та спікер. Режисер першого українського трилера "Штольня". Серед інших його відомих робіт — "Тіні незабутих предків".

Любомир левицький
Любомир Левицький. Режисер Любомир Левицький. Фото: facebook.com/lybomir.levitsky

У 2022 році Левицький представив робочий постер фільму "Капітан Україна".

Це майбутній фільм режисера, вихід якого був запланований на осінь 2021 року, але нині перенесений на 2023 рік.

"Зараз кожен українець на чолі з президентом став Капітан Україна. Багато з нашої команди вже у військовій формі на передовій, багато хто волонтерить, а когось, на жаль, вже з нами нема… Наш проєкт обов’язково дочекається свого часу після перемоги!", — стверджує Левицький.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок