Ісус чи Сатана: у новому додатку можна поспілкуватися з біблійними персонажами

Ісус чи Сатана: у новому додатку можна поспілкуватися з біблійними персонажами

Ісус чи Сатана: у новому додатку можна поспілкуватися з біблійними персонажами
Скриншот із сайту застосунку, /textwith.me/jesus/

Компанія Catloaf Software (Лос-Анджелес, США) створила застосунок Text With Jesus. Він працює на основі ChatGPT, за його допомогою користувачі можуть поспілкуватися з Ісусом Христом, Марією, Йосипом або Мойсеєм. Про це повідомляє видання Washington Post.

Застосунок відтворює платформу для обміну повідомленнями, де відповіді біблійних персонажів відтворює штучний інтелект. Поспілкуватися уже можна зі Святим Сімейством, апостолами, пророками, Рут, Йовом, Авраамом і Лотом.

"Наш застосунок — це інструмент для дослідження, навчання та взаємодії з біблійними оповіданнями, і він не призначений для заміни чи імітації прямого спілкування з божественними сутностями, що є глибоко особистим аспектом віри людини", — йдеться в описі на сайті проєкту.

Розробники додають, що мета програми — спонукання до роздумів, поглиблення розуміння релігійних текстів і заохочення змістовних розмов про віру.

Ісус чи Сатана: у новому додатку можна поспілкуватися з біблійними персонажами
Ісус чи Сатана: у новому додатку можна поспілкуватися з біблійними персонажами. Скриншот із сайту застосунку /textwith.me/jesus/

Штучний інтелект працює з усіма загальнодоступними версіями Біблії, на кшталт версії короля Якова, міжнародним варіантом, новим американським стандартом Біблії. ШІ просто обирає найбільш відповідну, спираючись на контекст розмови.

"Замість того щоб просто отримувати щоденний біблійний вірш, тепер ви отримуєте можливість через цей додаток поспілкуватися з Ісусом або будь-ким іншим із Біблії", — зазначають розробники.

Вони планують надалі розширяти список святих, з якими можна буде "листуватися".

Для iOS завантажити застосунок можна безкоштовно. Однак, сплативши щомісячну підписку вартістю $2,99, користувачі зможуть поспілкуватися з деякими з учнів Ісуса та старозавітними персонажами (наприклад, з Адамом та Євою). У преміумверсії також доступний Сатана.

Наразі застосунок підтримує англійську, французьку, іспанську, італійську та португальську мови.

Ісус чи Сатана: у новому додатку можна поспілкуватися з біблійними персонажами
У новому додатку можна поспілкуватися з біблійними персонажами. Скриншот із сайту застосунку /textwith.me/jesus/

"Моя церква" від ПЦУ

У 2021 році ПЦУ запустила власний застосунок "Моя церква", який допомагає отримувати інформацію про церкву та спілкуватися зі священниками онлайн.

У додатку "Моя церква" є п’ять розділів:

  • мапа з найближчими храмами;
  • календар релігійних свят та важливих подій;
  • новини з життя церкви;
  • перелік молитов;
  • особистий профіль.
Ісус чи Сатана: у новому додатку можна поспілкуватися з біблійними персонажами
Фото: скриншот із додатка "Моя церква"

Крім того, у застосунку розміщені молитви, а для тих, хто хоче поспілкуватися на теми духовного життя, реалізовано можливість онлайн-розмови зі священником у чаті.

У 2023 році застосунок оновили, зокрема з'явився пошук найближчого храму.

Якщо авторизуватися, то можна отримувати сповіщення про великі церковні свята і привітання з Днем ангела. Також людина може почитати у додатку ранкові та вечірні молитви.

"Християнський аналог Tinder"

У 2018 році запустили застосунок Eden — для тих, хто шукає нових знайомств не лише за статтю та інтересами, але й за релігійними уподобаннями.

"Eden створений з метою, щоб мільйони християн всього світу познайомилися з новими людьми, знайшли друзів і створили міцну християнську сім'ю в майбутньому", — кажуть розробники.

Він доступний для користувачів в Україні, Білорусі та США. Ключовим критерієм є належність до християнства східного чи західного обряду або ж однієї з протестантських течій.

На аватарках та в добірці знімків у профілі заборонено використовувати фото із зображенням відкритих грудей. Також не можна переглядати профілі своєї статі.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок