Нелегальна "Барбі": у Росії показують "екранку" голлівудського фільму

Нелегальна "Барбі": у Росії показують "екранку" голлівудського фільму

Нелегальна "Барбі": у Росії показують "екранку" голлівудського фільму
Фото: margotrobbieofficial/Instagram

Кінотеатри російського міста Тюмень почали демонструвати фільм Ґрети Ґервіґ "Барбі". Офіційно Росія не отримувала офіційний дозвіл на показ, тому він є піратським. Про це повідомляють місцеві ЗМІ та кіноблогери.

У соцмережах кінотеатру йдеться, що показують екранну копію фільму: "Отже, шанувальникам якості 4К та ідеального звуку краще дочекатися цифрового релізу в листопаді. Але ми знайшли найкращу «екранку», що є в інтернеті. Тож довіртеся нам".

При цьому в кінотеатрі пишаються тим, що їм вдалося провести показ піратської версії.

нелегальна Барбі
Скриншоти з Intagram російського кінотеатру. Фото: DolenKINO/Telegram

"Екранка", тобто екранна копія – незаконний запис фільму, здійснений відеокамерою з екрана в кінотеатрі. Це поширений спосіб крадіжки чужої інтелектуальної власності.

Організатор показу заявив, що розуміє реакцію людей, які кажуть, що "це незаконно та нечесно щодо правовласників".

"Але для простих людей, які хочуть провести вечір, це цілком нормальна альтернатива за умов відсутніх великих картин у кінопрокаті", – сказав він. За його словами, квиток на перегляд Барбі коштує від 300 рублів (приблизно від 132 до 380 гривень).

Права на "Барбі" належать компанії Warner Bros., яка пішла з Росії навесні 2022 року.

Тоді ж стало відомо, що Росія помʼякшує свої закони щодо авторського права, фактично легалізувавши піратство програмного забезпечення, ігор, фільмів, телешоу та інших цифрових продуктів. 

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок