Кабмін звільнив заступницю міністра культури Галину Григоренко

Кабмін звільнив заступницю міністра культури Галину Григоренко

Кабмін звільнив заступницю міністра культури Галину Григоренко
МКІП

Кабінет Міністрів 4 серпня звільнив Галину Григоренко з посади заступниці міністра культури та інформаційної політики. Вона написала заяву про звільнення за власним бажанням.

Григоренко працювала заступницею міністра з 20 липня 2022 року. До цього вона з 2020 року очолювала Державне агентство з питань мистецтв та мистецької освіти (до перейменування Державне агентство з питань мистецтв).

Григоренко написала заяву про звільнення 28 липня. "«Ти маєш випити цю чашу до дна», — сказала мені одна розумна людина свого часу. Дякую всім, хто був поруч, за підтримку; всім, у кого були інші погляди, за можливість навчитись дивитись на речі й ситуації з іншого боку; всім, хто відкрив мені нові грані партнерства і дружби; всім, хто, незважаючи на складні умови, продовжував свою роботу", — зазначила вона у Facebook.

Перед тим Кабмін 28 липня призначив Ростислава Карандєєва виконувачем обов'язків голови МКІП. Наразі у нього залишилося троє заступників: Катерина Чуєва, Тарас Шевченко та Анастасія Бондар — Суспільне Культура зібрало їхні біографії.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок