Створи сайт за кілька кліків: Universe запускає мобільний конструктор сайтів на основі ШІ

Створи сайт за кілька кліків: Universe запускає мобільний конструктор сайтів на основі ШІ

Створи сайт за кілька кліків: Universe запускає мобільний конструктор сайтів на основі ШІ
Скриншот із відеопрезентації

Конструктор мобільних сайтів без коду Universe презентував 27 липня бета-версію на основі штучного інтелекту для iOS під назвою GUS (Generative Universe Sites). Про це повідомляє видання TechCrunch.

"Наша місія була чіткою — надати будь-кому можливість створити мобільний сайт. Generate AI дозволяє нам робити це на абсолютно новому рівні: просто скажіть GUS, що у вас на думці, і він створить це для вас", — заявив генеральний директор Universe Джозеф Коен.

Інструмент дає користувачам змогу описувати свої наміри та створювати вебсайт із домашньою сторінкою, внутрішніми сторінками, текстом і зображеннями, а також розділами для подій, бронювань тощо.

GUS почне із запитання: "Який вебсайт ви хочете створити сьогодні?" Після того, як користувач або користувачка надасть початкові дані про тип сайту, GUS попросить розповісти трохи більше про те, що саме потрібно.

Наприклад, GUS може запитати, чи є на прикметі певний дизайн або колірна гама, або чи маєте ви уявлення про те, скільки сторінок хотіли би мати на вебсайті.

Після того GUS створить макет, який можна редагувати вручну, доторкаючись до елементів, які треба змінити, поки буде отримано бажаний результат.

Наразі бета-версія GUS доступна для всіх користувачів, які оновили свій додаток Universe на iOS. У найближчому майбутньому Universe планує перенести цей досвід в інтернет, щоб користувачі без iPhone або ті, хто надає перевагу десктопним комп'ютерам, могли отримати доступ до GUS.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок