Одного з ведмедиків BE@RBRICK пофарбували в кольори українського прапора

Одного з ведмедиків BE@RBRICK пофарбували в кольори українського прапора

Одного з ведмедиків BE@RBRICK пофарбували в кольори українського прапора
Колаж Суспільне Культура

У новій серії ведмедиків BE@RBRICK від японської компанії Medicom Toy зʼявиться іграшка у кольорах українського прапора. Офіційний продаж серії стартує 29 липня, повідомляє видання DFT Magazine з посиланням на сайт компанії.

Компанія додала цитату з есе письменника Германа Гессе, презентувавши фігурку: "Любов — краща за ненависть, порозуміння — за гнів, мир — благородніший за війну".

Окрім синьо-жовтого ведмедя, нова серія містить фігурку Їжака Соніка, одного з героїв японського супергеройського серіалу Kamen Rider, Залізної людини та інших.

Кожна іграшка коштує орієнтовно 550 єн (148 гривень).

ведмедики
Нова серія ведмедиків. Скриншот із сайту компанії

Компанія Medicom Toy, яка випускає колекційні іграшки BE@RBRICK, заснована у 1996 році японським дизайнером Акаші Тацухіко.

BE@RBRICK — серія колекційних фігурок. Перша така фігурка у формі ведмедя була випущена 27 травня 2001 року як безкоштовний подарунок для відвідувачів World Character Convention 12 в Токіо.

З того часу ведмедики випускаються в різних розмірах та з використанням різних матеріалів, зокрема дерева, тканини й пластику, що світиться в темряві.

Також іграшки випускають у співпраці з різними брендами й відомими особистостями.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок