У Києві відкрили інклюзивний хаб для людей з ментальною інвалідністю

У Києві відкрили інклюзивний хаб для людей з ментальною інвалідністю

У Києві відкрили інклюзивний хаб для людей з ментальною інвалідністю
Пекарня Good Bread. goodbread_fromgoodpeople \ Instagram

У Києві 27 липня відкрили GoodBread.Hub — "унікальний простір для людей з ментальною інвалідністю". Ініціативу запустила інклюзивна пекарня Good Bread. Про це команда пекарні повідомила в Instagram.

Чотириповерховий GoodBread.Hub об'єднає в одній будівлі інклюзивну пекарню, цех для приготування обідів для бездомних, художню та столярну майстерні, кімнату підтримуваного проживання та лекторій.

Команда Good Bread має конкретну мету: "зробити так, щоб кожному в цьому суспільстві було місце". Вони переконані, що кожна людина заслуговує, щоб її помітили, і люди з ментальною інвалідністю — не виняток.

"Все, що ми робимо — для них. Але і для нас також. Бо ми хочемо жити у суспільстві, де людей не ділять на категорії і у кожного є шанс", — поділилися Good Bread.
У Києві відкрили перший інклюзивний хаб для людей з ментальною інвалідністю
Відкриття GoodBread.Hub. goodbread_fromgoodpeople \ Instagram

Підготовка до відкриття GoodBread.Hub тривала пів року. Засновники зазначають, що це перший такий хаб в Україні, він розташований за адресою вул. Алматинська, 2/1.

Інклюзивна пекарня Good Bread відкрилася у вересні 2017 року.

Заклад дає людям з ментальною інвалідністю шанс соціалізуватися, знайти роботу та реалізовувати себе в цьому світі. Зараз у команді Good Bread працює 23 людини з ментальною інвалідністю: синдромом Дауна, аутизмом, розумовою відсталістю тощо.

З початку повномасштабного вторгнення пекарня активно веде волонтерську діяльність. Вони безкоштовно випекли та передали майже 300 000 хлібин на деокуповані й прифронтові території.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок