Більше про електронну музику: в Україні запустять франшизу відомого британського видання

Більше про електронну музику: в Україні запустять франшизу відомого британського видання

Більше про електронну музику: в Україні запустять франшизу відомого британського видання
Фото: Mіxmag Україна/Facebook

В Україні запустіть франшизу Mixmag — найбільшого у світі видання, присвяченого танцювальній електронній музиці та диджей-культурі. Про це повідомляє видання "Бабель".

"Mixmag Україна поширюватиме через свої новини, матеріали, статті та події меседжі глобальної родини Mixmag", — розповідає керуючий директор Wasted Talent Нік Стівенсон.

Склад редакції поки невідомий, але у виданні повідомляють, що український офіс планує відмовитися від посади головного редактора, обмежившись випусковим редактором, медіаменеджментом та авторами на фрилансі.

Зараз уже можна підписатися на сторінки Mixmag Україна в Instagram і Facebook. Там зазначили дату початку роботи — 24 серпня.

видання
Сторінка Mixmag в Instagram. Скриншот зі сторінки у Instagram

Mixmag — британський електронний журнал про танці та клуби, що видається в Лондоні.

Перший номер Mixmag був надрукований 1 лютого 1983 року як 16-сторінковий чорно-білий журнал, виданий Disco Mix Club — службою розсилки для діджеїв. На першій обкладинці був зображений американський музичний гурт Shalamar.

Упродовж видання 80-х і 90-х було головним рупором британської електронної сцени.

Коли у 1980-х роках почала розвиватися хауз-музика, редактор і диджей Дейв Сіман перетворив журнал з інформаційного бюлетеня для диджеїв на видання, що висвітлює всю танцювальну музику та клубну культуру

Журнал призупинив свій друкований випуск під час пандемії COVID-19.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться нашYouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок