Кількість користувачів Netflix зросла майже на 6 млн через нові правила обміну паролями

Кількість користувачів Netflix зросла майже на 6 млн через нові правила обміну паролями

Кількість користувачів Netflix зросла майже на 6 млн через нові правила обміну паролями
Стримінгова платформа Netflix. Вікіпедія

Після того, як стримінгова платформа Netflix запровадила нову систему обміну паролями, кількість передплатників зросла на 5,9 мільйона. Про це повідомляє BBC.

Станом на червень сервісом користуються 238 мільйонів підписників з усього світу. З березня кількість передплатників зросла на 5,9 мільйона.

Приріст передплатників за три місяці перевершив очікування Netflix. Це сталося після того, як у січні Netflix розпочав боротьбу з поширенням паролів: звідтоді користуватися одним акаунтом можуть лише члени однієї родини.

Netflix запровадив низку заходів для перевірки, що акаунти користувачів пов’язані в межах родини. Для цього стримінговий сервіс просить членів сім'ї підключатися до Wi-Fi в одному місці (вдома). Окрім цього, передплатники мають принаймні раз на місяць відкривати на гаджеті застосунок чи сайт Netflix і переглядати там щось.

Netflix може заблокувати доступ до облікового запису, якщо користувачі порушують правила. Сервіс пропонує їм створити особистий акаунт, щоб повернути можливість переглядати контент. Окрім цього, існує варіант гостьової підписки. З нею за додаткову плату користувач може відкрити доступ до свого акаунту іншим людям, які не проживають разом із ним.

За статистикою компанії, приблизно 100 мільйонів передплатників раніше авторизувалися на платформі за допомогою чужих паролів.

Оголошуючи свою останню квартальну фінансову звітність, Netflix заявив, що отримав прибуток у розмірі 1,8 мільярда доларів за квартал з доходами у 8,3 мільярда доларів.

Читайте нас у Facebook, Instagram і Telegram, дивіться наш YouTube

Поділіться своєю історією з Суспільне Культура. З нами можна зв'язатися у соціальних мережах та через пошту: [email protected]

На початок