"Люксембург, Люксембург" Антоніо Лукіча покажуть на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

"Люксембург, Люксембург" Антоніо Лукіча покажуть на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах

"Люксембург, Люксембург" Антоніо Лукіча покажуть на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах
Колаж: Вікторія Желєзна

Другий повнометражний фільм режисера Антоніо Лукіча "Люксембург, Люксембург" покажуть у межах 57-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах (Чехія). Про це повідомили 20 червня на сторінці фільму у Facebook.

Стрічку презентують у позаконкурсній програмі "Горизонти".

Люксембург Люксембург
"Люксембург, Люксембург" покажуть на кінофестивалі у Чехії. Скріншот зі сторінки фільму у Facebook

Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах — щорічний кінофестиваль у Чехії. З 1956 року входить до категорії А, тобто належить до найпрестижніших фестивалів світу.

Уперше його провели (без конкурсу) у 1946 році у Карлових Варах і Маріанські Лазні (Марієнбаді). До програми першого фестивалю увійшли фільми з семи країн.

У 2019 році попередній фільм Антоніо Лукіча "Мої думки тихі" отримав спеціальну премію журі у секції East of West ("На Схід від Заходу").

Про що фільм "Люксембург, Люксембург"

Стрічка розповідає про двох братів-близнюків, які дізнаються, що їхній давно зниклий батько захворів у Люксембургу. Щоб побачити його востаннє, вони вирушають у далеку подорож.

"Цей фільм присвячений не тільки пошукам втраченого батька та роздумам про вічне, але і всім-всім маленьким людям. Маленьким, але здатним робити великі справи. Тому ми хочемо показати фільм в Україні вперше саме в маленькому містечку, де за будь-яких інших обставин у людей немає доступу до кінотеатру", – розповідає режисер.

З 14 червня стрічку можна подивитися на стримінговій платформі Netflix.

Нещодавно фільм "Люксембург, Люксембург" отримав приз глядацьких симпатій на міжнародному кінофестивалі в Інсбруку (Австрія).

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок