Новий статус англійської мови в Україні: у Кабміні розробляють законопроєкт

Новий статус англійської мови в Україні: у Кабміні розробляють законопроєкт

Новий статус англійської мови в Україні: у Кабміні розробляють законопроєкт
Фото: Freepik

Кабінет Міністрів готує законопроєкт, згідно з яким англійську мову визначатимуть як мову міжнародного спілкування, а також він надасть рішення підвищення доступності її вивчення. Про це прем'єр-міністр України Денис Шмигаль написав у Telegram.

"Паралельно з інтеграцією України в ЄС посилюємо співпрацю з міжнародною спільнотою, — написав він. — Разом з цим зростає потреба в людях зі знанням англійської мови".

Він додав, що проєкт закону готують разом із Міністерством цифрової трансформації та Міністерством культури та інформаційної політики.

За словами Шмигаля, після перемоги розпочнеться масштабний проєкт відновлення України, і уряд очікує на прихід низки іноземних компаній та інвесторів, які розвиватимуть тут свій бізнес і створюватимуть робочі місця.

У 2022 році Суспільне повідомляло, що МКІП хоче надати англійській мові особливий статус в Україні

"Розширення сфери застосування англійської мови в Україні сприятиме активізації процесів інтеграції українців у європейську спільноту. Кожен українець, який вивчатиме англійську мову, буде значно більше обізнаний про європейське життя", – зазначав тоді перший заступник міністра культури Ростислав Карандєєв.

Він додав, що за світовим рейтингом Україна займає лише 40 позицію зі 112 країн світу за рівнем володіння англійською мовою.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок