Документальний фільм "Правило двох стін" показали на фестивалі Tribeca у США

Документальний фільм "Правило двох стін" показали на фестивалі Tribeca у США

Документальний фільм "Правило двох стін" показали на фестивалі Tribeca у США
Фото: Jamie McCarthy/Getty Images for Tribeca Festival

У межах фестивалю Tribeca, який триває з 7 до 18 червня, показали документальний фільм "Правило двох стін", який розповідає про життя українських митців під час повномасштабної війни. Про це повідомила команда стрічки у Instagram.

"Правило двох стін" досліджує війну в Україні крізь призму бачення митців, які живуть і творять під час повномасштабного вторгнення Росії. Фільм висвітлює життєво важливу роль культурного та духовного спротиву в часи потрясінь.

українське кіно
Документальну стрічку про Україну показали на кінофестивалі "Трайбека". Скріншот зі сторінки в Instagram

Серед героїв:

  • Степан Бурбан (автор та виконавець проєкту "Паліндром")
  • Ляна Мицько (директорка Львівського муніципального мистецького центру, організаторка концертів
  • Богдана Давидюк (художниця та ілюстраторка)
  • Kinder Album (анонімна художниця зі Львова)
  • Діана Берг (авторка проєкту "Укритття").

Фільм спродюсовано українською компанією "2Brave Productions" у співпраці з американськими продюсерами Семом Бісбі та Стейсі Рейсс. Режисером стрічки став Девід Гутник.

"Важливо пам'ятати, що Путін виправдовує цю війну на основі своєї улюбленої брехні: що української культури та історії не існує. І тому для українського художника чи режисера питання країни неминуче пов'язані з питаннями самого існування та ідентичності", — розповів режисер у коментарі для видання Filmmaker.

Виконавчі продюсери стрічки: актор Лієв Шрайбер ("Крик", "Люди Х: Росомаха"), співзасновниця 2Brave Productions Ольга Бесхмельниціна, продюсерка Наталія Лібет ("Парфенон", "Стоп-Земля") та інші.

Станом на 12 червня документальний фільм зібрав 100% позитивних відгуків кінокритиків на агрегаторі Rotten Tomatoes. Стрічку називають "страхітливим, але надихаючим і глибоким кіно".

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок