"Листи до вільного Криму": українців закликають писати листи кримським політвʼязням

"Листи до вільного Криму": українців закликають писати листи кримським політвʼязням

"Листи до вільного Криму": українців закликають писати листи кримським політвʼязням
. Фото: PEN Ukraine

Українці можуть написати листа до кримських політв’язнів. Про це на своєму сайті розповідає Український PEN 27 квітня стартувала ініціатива "Листи до вільного Криму".

Протягом місяця, до 27 травня, Представництво Президента в Автономній Республіці Крим, Український ПЕН та ZMINA збиратимуть листи та передаватимуть їх у місця незаконного утримання кримських політв’язнів.

За словами організаторів, мета акції нагадати про українських бранців Кремля, продемонструвати, що ними цікавляться та про них турбуються.

"Велика кількість листів це також важливий меседж для адміністрацій в'язниць про те, що людину не можна покалічити чи убити, бо про це одразу стане відомо загалу, тож організатори закликають якомога більше людей долучитися до акції", – додають на сайті PEN

Інструкцію, як писати листи, можна прочитати тут. Також на сайті PEN можна знайти фізичну та електронну адреси для відправки.

Росія утримує 180 політв'язнів заарештованих у Криму чи дотичних до Криму — Ташева

"Це чиїсь чоловіки та дружини, сини та дочки, брати та сестри. Це чиїсь близькі друзі", — наголошує Постійна Представниця Президента України в АР Крим Таміла Ташева.

"Важливо, аби всі кримські політв'язні опинилися на волі якомога швидше, адже кожен день у російській в’язниці — це великий ризик для життя і здоров’я. (...) Також листи до політв'язнів є боротьбою з інформаційним вакуумом, в якому перебувають українські бранці. Це велика підтримка для них", додає Максим Ситніков, заступник виконавчої директорки Українського PEN.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок