alyona alyona: "Я налагодила зв’язок з людьми і більше ніколи його не втрачу"

alyona alyona: "Я налагодила зв’язок з людьми і більше ніколи його не втрачу"

alyona alyona: "Я налагодила зв’язок з людьми і більше ніколи його не втрачу"
. Фото: пресофіс Alyona Alyona

Реперка alyona alyona повернулася з гастрольного туру Європою і привезла з собою нову пісню "Не втратимо зв’язок". Чим надихалася артистка в роботі над треком, кому його присвятила і чи втрачала коли-небудь зв’язок із реальністю — дізнавалася ведуча шоу "Вікенд нової музики" на Радіо Промінь.

"Найбільший і найцінніший зв’язок в житті, крім рідних і коханих, — це зв’язок зі своєю аудиторією"

Ти завітала до нас із прем'єрою пісні "Не втратимо зв’язок". Як, де і з ким тривала робота над цим треком?

У мене була музична сесія в Ґданську, буквально декілька днів. Я заїхала на студію до музикантів, де ми намагалися створювати різні музичні композиції. Ця була найперша, яку ми створили та вирішили показати на загал. Тому що зараз всі ми знаходимося на відстані. І хлопці, з якими я писала музику, також далеко від своїх дружин. Кожен вклав, напевно, частинку своєї душі в цю пісню, через те що зв’язок ми не втрачаємо, але ж сумуємо і маємо почуття в серці. Це трек про кожного з нас зараз.

А ти особисто пережила власний досвід розлуки з коханою людиною? І взагалі, чи віриш у стосунки на відстані?

Так, звичайно. Ми більше півроку були на відстані, тому що я працювала в Європі. І максимально трубила в усі можливі рупори, щоб нам давали зброю, щоб звільнювали полонених з України, з "Азовсталі", з полку "Азов" і так далі. Заробляла гроші для наших ЗСУ і бувала в Україні нечасто.

Ми пережили цей період на відстані. Я рада, що ми можемо з'єднатися і проводити час разом. Я не кажу, що ми постійно разом, ні. Моє життя – це рух. Я артист і так воно складається. Але знання того, що ми на одній землі, на відстані потягу – це класне відчуття, воно дуже гріє серце.

Який зв’язок тобі важливо тримати? І з ким? Яка цінність цього зв’язку?

Найбільший і найцінніший зв’язок в житті, крім рідних і коханих, — це зв’язок зі своєю аудиторією. З простими людьми, з якими я працювала в садочку, ходила на фітнес, їздила в маршрутках і так далі. Тому що в мене був момент, десь у 2019 році, коли я цей зв’язок втратила – через те, що більшість часу була в Європі, потім поїхала записувати альбом.

І все, ти втрачаєш зв’язок з людьми, ти не розумієш, що відбувається на рідній землі, серед простих людей. Ти просто живеш між артистів, де створюється якась така своя бульбашка творчого процесу, де всі одне одного люблять, а насправді все не так. І відірватися від землі – це десь про те, що втратити зв’язок.

Коронавірус знов повернув мене в моє рідне місто. Я налагодила зв’язок з людьми і більше ніколи його не втрачу. Тепер я дійсно розумію його цінність. У кожному моєму альбомі є відсилочка до рідних, або до дитинства, або якась мрія про майбутнє.

alyona alyona : "Я налагодила зв’язок з людьми і більше ніколи його не втрачу"

"Моє життя – це рух, бо я артист"

У шоу "Селекція" ти розповіла, що зробиш творчу паузу після пісні "Не втратимо зв'язок". Ця творча пауза для чогось? Чи перед чимось?

Перш за все, для чогось. Я б хотіла походити на курси водіїв і здати на права. Мені 31 рік і я вчилася на категорію С, а хочу категорію В знати. Це для мене важливо. Я зараз підтягую англійську мову, бо хочеться тримати стрій. Ця творча пауза не визначена тим, що я повністю відмовляюся від музики. Я зараз, наприклад, у студії співпрацюю з співачкою FIINKA.

Редакторки текстової версії: Ірина Віцан і Міла Кравчук

Підписуйтеся на подкаст "Вікенд Нової Музики" на найбільших подкаст-платформах, щоб першими дізнаватися про найяскравіші музичні новинки від українських артистів.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок