У Львові пройде благодійний фестиваль ARMOR FEST, щоб зібрати 1 млн гривень для парамедикинь

У Львові пройде благодійний фестиваль ARMOR FEST, щоб зібрати 1 млн гривень для парамедикинь

У Львові пройде благодійний фестиваль ARMOR FEST, щоб зібрати 1 млн гривень для парамедикинь
Колаж: Суспільне Культура

21 квітня у Львові в !FESTrepublic пройде благодійний фестиваль ARMOR FEST на підтримку ГО "Жіночий ветеранський рух". Збиратимуть 1 млн гривень на придбання надлегких плит Angel Armor для парамедикинь, які рятують життя захисників та захисниць на фронті. Про це повідомили у пресрелізі.

Як зазначають організатори, головною метою цього фестивалю є об'єднання музикантів середньої сцени, що мають чітку громадянську позицію, та залучення молодих амбітних брендів, які підтримують розвиток культури в Україні.

Ідея проведення фестивалю належить солістці гурту OY Sound System (фіналісти Нацвідбору "Євробачення-2022") Вікторії Родько та співзасновниці маркетингової агенції та агентці гурту OY Sound System.

У Львові пройде благодійний фестиваль ARMOR FEST, щоб зібрати 1 млн гривень для парамедикинь
Фото: Вікторія Родько та Тетяна Чухрай

"Як і багато інших сильних українців, ми продовжуємо робити те, що вміємо найкраще, — робимо класну музику і ділимося нею зі світом. Бо навіть у найскладніші часи мистецтво лікує душі, мотивує та єднає", — говорять співзасновниці.

Усього на фестивалі буде 4 локації:

  • Main Stage by Lutnya"Лютня" – творчо-митецька асоціація людей, яких обʼєднує ідея трансформації та просідання української культури, нашого архаїчного в поєднанні з сьогоденням. Лютню створило двоє дівчат-волонтерок з перших днів війни — співачка Вікторія Родько та маркетологиня Тетяна Чухрай. — головна сцена, на якій виступлять KADNAY, Data Molfar, Макс Пташник, OY Sound System, BAH.ROMA.
  • Underground Stage by GRVGRVGRVGRV — це аудіофільна мистецько-наукова спільнота, яка займається розвитком сучасної української та київської культури, пошуком нових ідей та сенсів. Спільнота сформувалася на фоні однойменної серії заходів, де, крім виступів музикантів, часто відбуваються виставки, кінопокази, перформанси, лекції тощо. — майданчик, де можна буде почути Julia Jazz, Lugovskiy, Taqaddam, Figurat, BADWOR7H, human margareeta, Andrii Barmalii, Oi Fusk.
  • Live Talking Stage — шоу "ЕбаутЕбаут — відверте шоу, у якому обговорюють життєві, але табуйовані теми: секс, фемінізм, мастурбацію, бодіпозитив і ментальне здоров’я. Проєкт має дві версії: жіночу та чоловічу. Чоловічу версію створили після трьох успішних жіночих сезонів для того, щоби якісно розкрити питання, які стосуються досвідів чоловіків." з ведучими Ярославою Кравченко, Катериною Мотрич, Ігорем Донскіх та Владом Болсуном та зірковими гостями.
  • Charity Market Place — унікальні колекції брендів HYPELABS, Ptashka Jewelry, byVTRNK, Motrych Studio, мерчі учасників фестивалю та вініл від "Вініл Львів Клаб". Також буде можливість створити власний шопер разом із митцем Andrew Blinni.
У Львові пройде благодійний фестиваль ARMOR FEST, щоб зібрати 1 млн гривень для парамедикинь
Фото: надані організаторами фестивалю

На фестивалі буде артчастина, де кожен познайомиться з митцями та мисткинями Олегом Кодрулом, Віталіком Шидеєм, Іваном Гудимою, Прохором Дмитрієвим та Марією Прокопенко. Потрапити на фестиваль, який триватиме 21 квітня, один день, з 13-ї до 22-ї, можна придбавши квитки.

ГО "Жіночий ветеранський рух" / "Veteranka" — перша та єдина спільнота жінок з військовим досвідом. Це найбільше ком’юніті, до якого входить близько тисячі ветеранок та новобраниць України, проактивних цивільних жінок-волонтерок, які підсилюють одна одну. Організація займається адвокацією та захистом прав, рівних можливостей для військовослужбовиць в армії.

З 24 лютого частина ветеранок повернулася на війну, а інша частина сформувала міцний тил. До організації приєдналася велика кількість цивільних волонтерок і волонтерів, які невпинно допомагають країні у штабі швидкого реагування.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок