Перейти до основного змісту
В Україні створюють рольову гру про підлітка, який намагається пережити російську облогу Маріуполя

В Україні створюють рольову гру про підлітка, який намагається пережити російську облогу Маріуполя

гра про облогу маріуполя
Концепт-арт майбутньої гри. Фото: @HollowHomeGame/Twitter

В Україні створюють наративнуНаратив — опис подій з певної точки зору. RPG-гру про облогу Маріуполя, "Hollow Home". Її сюжет базується на реальних історіях маріупольців, що потрапили під російську окупацію. Над нею працює київська студія Twigames.

"Відчуйте жахи війни очима маленького хлопчика (...) Щоб вижити, вам доведеться тікати з рідного міста, і кожен ваш крок може мати вирішальний вплив на долі інших людей, тому ви повинні приймати рішення виважено і бути готовими до найгіршого", – так описують розробники гру на сайті.

Головний герой гри – 12-річний хлопчик Максим, якому доводиться вчитися виживати, приймати непрості рішення та спостерігати, як війна знищує його рідну домівку.

Під час роботи над проєктом автори надихалися іграми "This War of Mine" та "Disco Elysium".

Росіяни вкрали частину даних гри S.T.A.L.K.E.R. 2 і тепер шантажують "зливом" розробників

Гра починається за день до початку повномасштабного вторгнення Росії. Для дослідження доступні три райони Маріуполя. Однак із часом місто буде змінюватися: ворожі війська будуть обстрілювати та окуповувати цілі райони.

"Мета цієї гри — показати очима дитини жахіття війни. Гравець побачить, як впадають у відчай звичайні люди, рідне місто яких раптово перетворилося на поле битви, а Маріуполь поступово стає тінню того велелюдного міста, яким він був ще кілька днів тому", — описують свій проєкт розробники.

Перший трейлер гри та повноцінний анонс обіцяють цієї весни. Гру планується випустити на ПК та консолях. Зацікавлені користувачі можуть слідкувати за проєктом на офіційному сайті та у Twitter.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня

Вибір редакції

На початок