Українці запустили проєкт "Музика Незламних": міжнародну акцію солідарності музикантів світу

Українці запустили проєкт "Музика Незламних": міжнародну акцію солідарності музикантів світу

Українці запустили проєкт "Музика Незламних": міжнародну акцію солідарності музикантів світу
. Фото: Людмили Герасимюк

Українські музиканти запустили акцію солідарності на підтримку України "Музика Незламних", яка розпочнеться 24 лютого 2023 року.

"Для підсилення нашої присутності у світовому культурному просторі та для привернення уваги світової спільноти до глибшого розуміння українського питання і українського спротиву, провідні діячі музичної галузі України ініціюють початок проєкту", — зазначають організатори на сайті.

Зокрема 24 лютого 2023 року в межах міжнародної акції солідарності з Україною музикантів світу відбудеться благодійний концерт Національного академічного оркестру народних інструментів України.

До організації проєкту долучилися:

  • Олесь Журавчак, музикант, культуролог, артменеджер, директор-розпорядник Національного академічного оркестру народних інструментів України;
  • Ольга Кононенко, заслужена діячка мистецтв України, артменеджерка, генеральна директорка Національного будинку музики;
  • Михайло Швед, композитор, заслужений діяч мистецтв України, лауреат премій імені Л. Ревуцького, М. Леонтовича та Б. Лятошинського;
  • Євген Золотухін, композитор, художній керівник Харківської філармонії;
  • Євген Петриченко, композитор, музичний продюсер, режисер-постановник мистецьких проєктів та концертних програм Національного будинку музики.
"Зменшити відсоток до нуля неможливо": Макс Нагорняк про зміни в музичних вподобаннях українців

Організатори зазначають, що місія проєкту – "через українську музику показати і розкрити характер Незламного Українського Народу – НАЦІЇ, та на ірраціональному рівні донести Цінності, за які ми боремось для нашої спільної Перемоги".

Щоб долучитися до міжнародної акції солідарності музикантів світу з Україною, потрібно зареєструватись та надати інформацію про колектив. Більше про формат участі можна дізнатись тут.

Раніше Суспільне Культура повідомляло, що 20 лютого у Національній філармонії України відбудеться перша подія з проєкту "Філармонія нескорених" — концерт Камерного оркестру "Ренесанс" Маріупольської камерної філармонії під керівництвом диригента Василя Крячка.

Радіо Культура зробить запис концерту і транслюватиме його в ефірі у четвер, 23 лютого, о 16:00.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок