Кінокураторка Саша Прокопенко ввійшла до складу журі Teddy Award Берлінського кінофестивалю

Кінокураторка Саша Прокопенко ввійшла до складу журі Teddy Award Берлінського кінофестивалю

Кінокураторка Саша Прокопенко ввійшла до складу журі Teddy Award Берлінського кінофестивалю
.

31 січня стало відомо, що кінокураторка Саша Прокопенко ввійшла до складу журі спеціальної нагороди Teddy Award Берлінського кінофестивалю. Повідомлення про це опублікували в Instagram організатори.

Саша Прокопенко керує програмним відділом Sexuality Matters Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів, а також секцією Teen Screen на кінофестивалі "Молодість".

Кінокураторка оцінюватиме учасників 37-ї премії Teddy Award. Спеціальну нагороду вручають найкращим фільмам, які торкаються проблем сексуальних меншин.

Кінокураторка
Кінокураторка Саша Прокопенко ввійшла до складу журі Teddy Award Берлінського кінофестивалю. Фото: teddyaward/Instagram

Цю нагороду вручають з 1987 року, а першу відзнаку отримав Педро Альмодовар за фільм "Закон бажання" з Антоніо Бандерасом в головній ролі. До складу журі запрошують представників кіноіндустрії з різних країн

Із 1992 року Teddy Award є офіційною спеціальною нагородою кінофестивалю Берлінале. Але ці фільми не входять до основної конкурсної програми.

У складі журі Teddy Award уже були українці, зокрема інші куратори фестивалю "Молодість" Богдан Жук, Олексій Чащин і Міла Новікова.

Раніше Суспільне Культура розповідало, що у червні в Україні проведуть перший квір-кінофестиваль. Його організовуватимуть автори позаконкурсної програми кінофестивалю "Молодість" – "Сонячний зайчик" (Sunny Bunny).

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок