Французький письменник презентує документальний фільм про Україну до річниці повномасштабного вторгнення

Французький письменник презентує документальний фільм про Україну до річниці повномасштабного вторгнення

Французький письменник презентує документальний фільм про Україну до річниці повномасштабного вторгнення
. Фото: Ткаченко/Telegram

Французький письменник Бернар-Анрі Леві знімає документальний фільм про Україну. Про це 28 січня у своєму Telegram-каналі повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

"Бернар-Анрі Леві — друг України та вболівач за нашу перемогу, французький філософ, письменник, драматург, політичний журналіст. "Путін сильний лише нашими слабкостями" — він казав ще під час нашої Революції Гідності", — написав він.

Ткаченко зазначив, що фільми Леві про складні події та процеси — світові та особистісні, та знімає він частіше за все саме документальні стрічки.

Новий фільм Леві планує презентувати до річниці повномасштабного вторгнення.

леві фільм ткаченко
Французький письменник представить новий документальний фільм про Україну. Фото: Ткаченко/Talegram

Бернар-Анрі Леві — французький філософ, письменник, політичний журналіст. Співзасновник групи "Нові філософи"; регулярно пише огляди в щотижневику "Le Point", володіє часткою щоденної газети "Ліберасьйон". Співзасновник Агентства модернізації України.

До України приїздив ще у 2014 році, де виступив на Майдані Незалежності з підтримкою вимог Євромайдану. Під час своєї промови заявив: "Я французький громадянин, я — європейський федераліст, але сьогодні на Майдані, який нагадав Європі про її першочергові покликання, я також українець".

Раніше суспільне повідомляло, що документальний фільм "20 днів у Маріуполі" українського журналіста та письменника Мстислава Чернова отримав приз глядацьких симпатій на американському фестивалі незалежного кіно Sundance. Стрічка розповідає про перші тижні повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок