У видавництві ibidem Press надрукують книгу "Фашизм і геноцид": Війна Росії проти українців" політолога Тараса Кузьо, яку той написав у співпраці з журналістом Стефаном Яєчником-Келманом у межах книжкової серії "Українські голоси" (Ukrainian Voices).
У книзі детально описано, як відкрите вторгнення Росії в Україну в лютому 2022 року призвело до найбільшого військового конфлікту та кризи біженців у Європі з часів Другої світової війни — події з глобальними наслідками.
"Автори аналізують, як прорахунки Путіна призвели до розпаду євразійської сфери впливу Росії, зростання присутності Китаю на задньому дворі Росії в Центральній Азії та створення умов для повалення путінського режиму", – йдеться у описі книги.
На сторінці видавництва зазначають, що текст видання зосереджується на:
- корінні одержимості Путіна Україною та політики геноциду, яку проводить його армія;
- чому нібито "друга за величиною армія світу" зазнає поразки від України, яку російські націоналісти вважають вигаданою, а український народ, за їхніми словами, не існує;
- як Україна веде народну війну з загальнонаціональним волонтерським рухом, громадянським суспільством та міжнародними прихильниками;
- які глибокі негативні наслідки матиме це вторгнення для російсько-українських відносин і чому варто розірвати зв'язок з Москвою.
Книга розповсюджуватиметься видавництвом Колумбійського університету та Gazelle Book Services.
Тарас Кузьо — британський та канадський політолог українського походження, спеціаліст з історії та політики незалежної України.
Стефан Яєчник-Келман — журналіст-фрілансер. Він вивчав політику зі східноєвропейськими студіями в Університетському коледжі Лондона та журналістику в Салфордському університеті. Останнім часом Стефан був постійним продюсером новин на BBC Breakfast.
Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.
Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!