Письменники Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороди від Валерія Залужного

Письменники Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороди від Валерія Залужного

Письменники Андрій Любка та Євген Лір отримали нагороди від Валерія Залужного
. Фото: Євген Лір, Андрій Любка/Facebook

Українські письменники Андрій Любка та Євген Лір отримали почесні нагрудні знаки "За сприяння війську" від головнокомандувача ЗС України Валерія Залужного, про що розповіли на своїх сторінках у соціальних мережах.

"Маю високу честь бути одним із тих, хто допомагає найкращій армії Європи. Ця нагорода від Головнокомандувач ЗС України іменна, але насправді вона для всіх вас — людей, які вже майже рік пліч-о-пліч працюють зі мною, допомагають, донейтять, підтримують і не втомлюються! Це спільний результат", — зазначив Андрій Любка.

Андрій Любка — український письменник романіст, поет, перекладач та есеїст.

Як публічність допомагає збирати гроші для ЗСУ та чи повертатиметься Любка до літератури — читайте у розмові Суспільного з письменником.

нагорода любка залужний
Фото: Андрій Любка/Facebook

"Щиро дякую Головнокомандувачу Валерію Залужному за довіру. І так само щиро — кожному з вас. За підтримку, за внески, що забезпечують всю цю допомогу війську від нашого неіснуючого, але вельми продуктивного благодійного фонду. Дякую ЗСУ, що пишу цей пост", — написав Євген Лір.

Євген Лір (справжнє імʼя якого Євген Байтеряков) — українсбкий письменник, перекладач і музикант.

У 2020 році спільно з Остапом Українцем та Катериною Дудкою заснував науково-популярний канал на YouTube "Твоя підпільна гуманітарка".

З 2017 року і донині Євген Лір працює літературним перекладачем, а також активно займається письменством, написанням післямов до видань серії "Майстри готичної прози" та промоцією темної літератури в Україні.

нагорода лір залужний
Фото: Євген Лір/Facebook

Раніше Суспільне Культура повідомляло, що письменник Сергій Жадан отримав нагороду "За сприяння Збройним силам України від Міністерства оборони України. А засновник видавництва "Наш Формат" Владислав Кириченко отримав відзнаку "Сталевий Хрест" від Валерія Залужного.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок