"Це ті фрагменти, з яких всі ми складаємося сьогодні": у "Мистецькому арсеналі" покажуть роботи українських художниць

"Це ті фрагменти, з яких всі ми складаємося сьогодні": у "Мистецькому арсеналі" покажуть роботи українських художниць

"Це ті фрагменти, з яких всі ми складаємося сьогодні": у "Мистецькому арсеналі" покажуть роботи українських художниць
Мала Галерея Мистецького арсеналу/Facebook

З 26 січня до 26 лютого у "Малій Галереї Мистецького арсеналу" проходитиме виставка "Одне з одним. Просторові діалоги. Каріна Синиця і Настасія Лелюк", третя у межах проєкту.

Ця виставка робіт художниць Каріни Синиці та Настасії Лелюк є спробою розширити непрості для художниць теми: усвідомлення масштабів війни, проживання болю і його надмір, втрата дому, зникнення звичного світу.

"Це ті фрагменти, з яких всі ми складаємося сьогодні — і наодинці з собою, і серед людей. Ми, турботливі, коли любимо, і непримиренні, коли відстоюємо своє", – йдеться в описі до виставки.

У Києві відкрили виставку про життя Криму під російською окупацією

На сайті "Мистецького арсеналу" розповідають, що галерейний простір буде поділений на дві частини.

У першій залі виставки відтворять публічний простір: "Простір незахищеності та руйнування. Тут постійно чигає загроза з усіх сторін. Ти стаєш вразливим через сам факт виходу у колективне, через відкривання світові".

А у другій залі — простір контрольований, адже "з’являється хитке відчуття безпеки; це простір, який створюєш самостійно".

В експозиції також залишаться фотографії людей в укриттях — елементи попереднього проєкту "Одне з одним. Просторові діалоги. Dreamscape" Даші Подольцевої, Єлени Орап і Олексія Шмурака.

виставкаарсенал
Фото: Мала Галерея Мистецького арсеналу/Facebook

Настасія Лелюк — українська художниця.

У своїй практиці вона намагається грати з об’єктивною правдою та глобальними культурними наративами через повсякденні, впізнавані елементи. Вона часто створює ситуацію, в якій глядач стикається з межами власного сприйняття і змушений переглянути свою позицію.

Каріна Синиця — українська художниця, що живе і працює у Києві.

Її практика базується на відображенні людських почуттів. У своїх роботах художниця відтворює ці стани, поміщаючи їх у сконструйовані образи ландшафтів,  що складаються з фрагментів власних спогадів.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок