Замість "Росії" — "Московія": Кислиця запропонував повернути країні-агресорці її історичну назву

Замість "Росії" — "Московія": Кислиця запропонував повернути країні-агресорці її історичну назву

Замість "Росії" — "Московія": Кислиця запропонував повернути країні-агресорці її історичну назву
Постійний представник України в ООН Сергій Кислиця. Фото: AР

29 листопада у своєму Twitter постійний представник України при ООН Сергій Кислиця запропонував повернути Росії її історичну назву та використовувати в Україні назву "Московія".

"Візьмемо Magyarország Угорщина (Укр); Hungary (Eng); Ungarn (Ger); Węgry (PL); Österreich — Austria (Eng); Rakúsko (Slovak) одним словом, хто як хоче так і називає. То що нам — КМУ, ВРУ — заважає повернути Московії її історичну назву. Нинішня все одне вкрадена. Чи ви підтримуєте?", — написав він.

Він також запустив голосування. Станом на ранок 30 листопада таку пропозицію підтримують понад 98% опитаних, решта — проти.

Кислиця запропонував повернути Росії її історичну назву
Кислиця запропонував повернути Росії її історичну назву. Фото: скріншот із Twitter

У грудні 2021 року депутати Львівської облради звернулися до президента та Верховної Ради України з вимогою перейменувати Росію у Московію.

"Ми, депутати Львівської обласної ради, звертаємось до Президента України та Верховної Ради України з вимогою відновити історичну справедливість і надалі використовувати назву Московія замість Росія та Російська Федерація на державному, офіційному, громадському рівнях, а також у ЗМІ на території України, а щодо громадян РФ відповідно вживати "московити", — йдеться у їх зверненні.

До цього з аналогічним звернення виступили депутати Рівненської облради.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок