"Хоробрі казки": військовий Павло Вишебаба озвучив аудіоказку від Суспільного

"Хоробрі казки": військовий Павло Вишебаба озвучив аудіоказку від Суспільного

"Хоробрі казки": військовий Павло Вишебаба озвучив аудіоказку від Суспільного

Український військовий та поет Павло Вишебаба записав третю історію проєкту Суспільного "Хоробрі казки". Це особлива казка, запис якої отримано з фронту. Голосом Павла звучить аудіоісторія "Кепка сили" для ютуб-каналу «Бробакс» та телеграм-каналу Суспільне Казки.

Павло Вишебаба, командир відділення 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша, переконаний, що мистецтво може стати тим містком між тилом та фронтом, який багато чого пояснює. Зворушливий вірш-послання донечці та емоційні публікації поета у соцмережах знаходять відгук в серцях українців: ними діляться, перекладають іншими мовами й активно обговорюють.

"Це казка про любов, підтримку і  віру в нашу Перемогу. Нова аудіоісторія “Кепка сили” про те, як сказати дітям, що тато чи мама йдуть на війну. Як пояснити, що батьки люблять, сумують і дуже хочуть бути поруч, але зараз обставини складаються саме таким чином. Психологиня Маріанна Новаковська, яка консультувала збірку, отримувала запити від батьків на цю тему, її ретельно пропрацьовували на нетравматичність, і намагалися залишатися у межах зрозумілих дітям понять. Маємо надію, що історія Жені, Насті й чарівної татової кепки відгукнеться нашим слухачам. А ще після прослуховування можна попросити дітей уявити перемогу, намалювати її", — розповіла Вікторія Мурована, генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного.

"Хоробрі казки": військовий Павло Вишебаба озвучив аудіоказку від Суспільного

Казки нового часу — це терапевтичні історії спільного досвіду українських родин, які правдиво, але делікатно пояснюватимуть дітям нові реалії, що наскрізно присутні в цікавих оповідях зі щасливими завершеннями. Концепти 12 тем, які лягли в основу казок: розлука, підтримка, доброта, дружба, солідарність та інші. Їх пропрацьовували на нетравматичність з авторкою текстів Іриною Виговською, психологинею Маріанною Новаковською та соціологинею Вікторією Бриндзою. Ілюстрації Георгія Сагітова дають простір для уяви кожного, хто слухає казки, асоціативність дозволяє домислити, дофантазувати.

Вмикайте "Хоробрі казки" дітям в укриттях, у довгій дорозі, в евакуації чи вдома під час комендантської години. А також використовуйте як засіб відволікання малят від тривог, викликаних обстрілами і сиренами. Завантажуйте на телефони й планшети і слухайте разом, коли зникає мережа, на телеграм-каналі Суспільне Казки та ютуб-канал «Бробакс», а також на платформах для подкастів (Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, SoundCloud та інші).

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії. Новини про Україну та регіони читайте на сайті suspilne.media.

На початок