Джордж Мартін висловився про війну Росії з Україною: "Я хотів би полетіти на Кремль на драконах"

Джордж Мартін висловився про війну Росії з Україною: "Я хотів би полетіти на Кремль на драконах"

Джордж Мартін висловився про війну Росії з Україною: "Я хотів би полетіти на Кремль на драконах"
. Фото: George R.R. Martin/Facebook

Джордж Мартін про Україну розповів у одному з найпопулярніших вечірніх шоу США The Late Show зі Стівеном Кольбером. У розмові з ведучим автор "Гри престолів" розповів, що "загроза ядерної війни потьмарила його оптимізм щодо нашого майбутнього". Шоу на YouTube зʼявилося 26 жовтня.

Про загрозу ядерної війни Джордж Мартін висловився так: "Що ми будемо робити, якщо Путін використає ядерну зброю? Я хотів би полетіти на Кремль на драконах, але…"

Письменник також поділився думкою, що раніше наукова фантастика була оптимістичною, а зараз скоріше антиутопічна, а загроза ядерної війни не додає оптимізму.

Колишній командувач сил НАТО адмірал (у відст.) Джеймс Ставрідіс у коментарі для NBC раніше проводив паралель від "Грою престолів" та війною в Україні: "Якби вони могли отримати дракона і вигукнути "Дракаріс" і спопелити росіян, це б допомогло".

Книга Іммануїла Канта, подарована Макроном Папі Франциску, може бути викрадена зі Львова

Раніше Мартін у своєму блозі "Not a Blog" лишив коментар щодо повномасштабного вторгнення Росії до України. Він назвав росіян "хорошими людьми": "Захід був веселим, місто було чудовим, а російські фанати та письменники — навіть прикордонники – були такими теплими та привітними".

Мартін назвав Путіна "злісним бандитом", однак, на його думку, таким є парадокс світової історії, коли "хороші люди" опиняються під керівництвом "жахливих лідерів".

Джордж Мартін — американський письменник-фантаст, сценарист і продюсер. Автор популярного циклу в жанрі фентезі. Книги Джорджа Мартіна "Пісня льоду й полумʼя" стали основою для написання сценарію – за мотивами цієї історії зняли серіал "Гра престолів".

"Гра Престолів" Джордж Мартін

"Гра Престолів" – перша книга з циклу "Пісня льоду й полум'я", вона вийшла в 1998 році. Це епічне фентезі, які містить елементи жаху. Дія відбувається у вигаданому всесвіті.

Джордж Мартін задумував "Пісню льоду й полум'я" як трилогію. Через 15 років після виходу роману, він посів перше місце серед бестселерів за версією газети The New York Times. Всього було продано понад мільйон примірників.

Саме цей роман Джорджа Мартіна екранізували в рамках першого сезону американського серіалу "Гра Престолів", який вийшов у квітні 2011 року в США. Всього знято 8 сезонів. В Україні 1 та 2 сезон вийшли у 2012 році.

Панфутурист, провокатор, небезпечний елемент: ким був поет епохи Розстріляного відродження Михайль Семенко

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок