Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен боїться замерзнути через санкції для Росії — йому відповів Володимир Кличко

Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен боїться замерзнути через санкції для Росії — йому відповів Володимир Кличко

Колишній учасник Modern Talking Дітер Болен боїться замерзнути через санкції для Росії — йому відповів Володимир Кличко
. Фото: Alliance / H. Kaiser

Продюсер Дітер Болен, колишній учасник гурту Modern Talking, розкритикував антиросійські санкції. Йому відповів Володимир Кличко, нагадавши про геноцид українців і запросивши відвідати Київ. Про це пише "Фокус".

На думку Болена, країни заходу не повинні запроваджувати санкції проти Росії через військову агресію в Україні. "Тепер ми повинні замерзнути. Все це — відстій", — говорить він.

Музикант пропонує вирішувати проблеми за столом переговорів, а також зауважує, що, на його думку, Росія змінила економічний вектор і продаватиме газ у країни Азії за значно більшою ціною. Також Дітер Болен побажав якнайшвидшого завершення війни в Україні.

"Я категорично проти війни та хочу, щоб ситуація розрядилася. Тому припускати, що маю політичну спрямованість, неправильно", — сказав він.

Про поїздку в Ірпінь, Зеленського й дитячу лікарню. Джессіка Честейн розповіла про відвідини України

Український боксер Володимир Кличко прокоментував висловлювання Болена у Twitter. Він нагадав, що зараз Росія вчиняє геноцид в Україні.

"Вам, Дітере Болене, усе одно, що в нашій країні гинуть люди? Хіба вас не хвилює, що Путін хоче знищити нашу країну?" — написав він, а також зазначив, що причиною енергокризи та зниження добробуту на заході є саме розв'язана Росією війна.

Згодом в інтерв'ю німецькому таблоїду Кличко запросив музиканта в Київ.

"Якщо Дітер Болен приїде в Україну та на власні очі побачить, як люди живуть під час війни, це допоможе йому краще зрозуміти світ. У понеділок (10 жовтня) я побачив тіла в центрі Києва після вибуху ракет. Після такого погляди Болена, безумовно, змінилися б", — сказав Кличко.

У Херсоні російські окупанти розстріляли диригента Юрія Керпатенка

Також лідерка німецьких соціал-демократів Саскія Ескен розкритикувала висловлювання Болена, назвавши його "морально розбещеною людиною, яка ігнорує жахливу війну, страх, страждання та смерть".

Червоний корпус, музеї, "Український дім": будівлі яких культурних інституцій пошкодили російські ракети. Фоторепортаж

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок