Екссоліст Pink Floyd Роджер Вотерс написав відкритий лист до Путіна, бо занепокоєний через можливу ядерну війну

Екссоліст Pink Floyd Роджер Вотерс написав відкритий лист до Путіна, бо занепокоєний через можливу ядерну війну

Екссоліст Pink Floyd Роджер Вотерс написав відкритий лист до Путіна, бо занепокоєний через можливу ядерну війну
Фото: Getty Images

Співзасновник Pink Floyd Роджер Вотерс, який підтримує російську риторику щодо повномасштабного вторгнення, звернувся до президента РФ Володимира Путіна та висловив побоювання щодо ядерного удару. Відкритий лист музикант опублікував на своїй сторінці у Facebook 25 вересня.

Вотерс заявив, що увесь час намагався використати свій "невеликий вплив" для припинення вогню й дипломатичного врегулювання, "що відповідало б інтересам як України, так і Росії".

Музикант вважає нормальним, якщо Росія продовжить "захищати російськомовне населення Криму та Донбасу", однак Вотерс проти того, щоб війна перекидалась на інші країни Європи: "Я кажу це тому, що я знаю деяких людей, які думають, що ви хочете захопити всю Європу, починаючи з Польщі та решти країн Балтії. Якщо ви це зробите, то ідіть до біса".

Росіянам пропонують стати провінцією Нідерландів, бо "Росія – це нідерландські історичні землі"

"Ми всі могли б перестати грати у відчайдушно небезпечну ядерну гру, в якій, здається, так комфортно яструбам з обох боків Атлантики. Просто підірвіть один одного і світ на шматочки. Проблема в тому, що в мене є діти та онуки. Як і більшості моїх братів і сестер у всьому світі, нікому з нас не сподобається такий результат. Тож, будь ласка, пане Путін, дайте нам цю впевненість", – написав артист.

Наприкінці Вотерс підкреслив, що якщо отримає від Путіна відповідь, як отримав її від Зеленської, то ще більше поважатиме політика і сприйме це "шляхетним кроком у напрямку міцного миру".

Раніше музикант написав листа до першої леді України Олени Зеленської, у якому той закликав її натиснути на чоловіка, щоб "закінчити війну".

На це відреагували у Польщі, де Вотерс планував провести кілька концертів навесні 2023 року. 24 вересня Live Nation Polska (польське представництво концертного промоутера Live Nation) спільно з Tauron Arena повідомили, що скасували концерти музиканта. А міська рада Кракова планує оголосити музиканта персоною нон-ґрата.

"Знеси мене повністю". У Києві запустили флешмоб за демонтаж памʼятників росіянам

Музикант теж відповів на це 25 вересня у Facebook: "Це правда, що член міськради Кракова містер Лукаш Вантух пригрозив зібрати засідання, щоби просити Раду проголосити мене "персоною нон-ґрата" через мої публічні зусилля, спрямовані на те, щоби всі причетні до катастрофічної війни в Україні, особливо уряди США та Росії, працювали разом у бік переговорів про мир замість того, щоби вперто займатися ескалацією, що може призвести до ядерної війни та кінця життя на планеті".

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок