Росіянам пропонують стати провінцією Нідерландів, бо "Росія – це нідерландські історичні землі"

Росіянам пропонують стати провінцією Нідерландів, бо "Росія – це нідерландські історичні землі"

Росіянам пропонують стати провінцією Нідерландів, бо "Росія – це нідерландські історичні землі"
. Фото: скріншот відео

Комік та ведучий шоу на нідерландському телебаченні Ар'єн Любах запропонував  провести "референдум", за результатами якого Росія стала б одним із суб'єктів Королівства Нідерланди. Відео з пропозицією опублікували на YouTube 22 вересня.

"Припиніть слухати брехню Путіна! Він приховує від вас те, що історично Росія належить Нідерландам", — жартує Любах. Як підтвердження того, у сюжеті згадують, що Анна Павлівна, дочка російського імператора Павла I, одружилася з Віллемом II, предком нинішнього короля Нідерландів Віллема IV.

Акторка і співачка Барбра Стрейзанд стала амбасадоркою платформи UNITED24

"Так, він погано говорить російською. Але він погано говорить і голландською – нічого, ми справляємося", – зазначається у сюжеті.

Ще один аргумент – донька Путіна багато років проживає в селі Воорсхотен (провінції Південна Голландія). У ролику комік пояснив, що "туди добровільно ніхто не поїде, за винятком хіба що тих, для кого ці місця рідні".

Після входження до складу Нідерландів країні-агресорові доведеться змінити назву. Як варіанти запропонували: Руссбург, Рустрехт, Східна Голландія, Фрусланд або Овер-Руссел.

Комік звернув увагу і на те, що кольори прапорів обох країн подібні – просто треба змінити розташування. Адже фактично Петро I "вкрав" прапор Нідерландів після повернення своїх європейських мандрів.

Ален Делон візьме інтерв’ю в Зеленського

22 вересня голова МЗС України Дмитро Кулеба відвідав одне з найпопулярніших вечірніх шоу у США The Late Show зі Стівеном Кольбером. Коментуючи так звані "референдуми", Кулеба заявив, що Україна в будь-якому випадку поверне кожен метр своєї землі.

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок