Перейти до основного змісту
Українські дизайнери створили плакати неіснуючих фестивалів з російськими злочинами

Українські дизайнери створили плакати неіснуючих фестивалів з російськими злочинами

Українські дизайнери створили плакати неіснуючих фестивалів з російськими злочинами
.

Постери про подію, яку ніхто не захоче у своєму місті — команда Publicis Ukraine створила серію плакатів #StopSorrowland2022, щоб нагадати світові, що в Україні триває війна. Автори закликають українців за кордоном роздруковувати постери й поширювати в своєму місті.

Завантажити плакати можна за посиланням. На перший погляд ці постери схожі на звичні плакати з анонсами музичних фестивалів. Але якщо придивитися, то можна помітити, що у лайн-апі — смерть, злочини, втрати, повітряні тривоги та обстріли.

Через музичну метафору команда проєкту показала, що війна — це подія, яку ніхто і ніколи не захоче у своєму місті.

На плакатах розміщений QR-код, що веде на сайт ukraine.ua. Там можна знайти інформацію про наслідки російської агресії, актуальну ситуацію в країні та можливості допомоги українцям. ukraine.ua — офіційний вебсайт України, інформація на якому підтверджена Міністерством закордонних справ України.

Українській аеророзвідці присвятили фігурку LEGO
Українські дизайнери створили плакати неіснуючих фестивалів зі злочинами проти українців
StopSorrowland2022
Розстріляні автомобілі з України перетворять у Празі на світлову інсталяцію

Перший постер, завдяки якому зʼявився концепт ідеї, автор Богдан Стрільчик виклав у Twitter. Він розповідає, що зробив його у травні, коли йому прийшло пуш-сповіщення від фестивалю Primavera-2022.

"Так з'явився контраст між тим, що вдома російська окупація та війна на винищення, і тим, що за межами України – фестивальне літо-осінь 2022.

Звідси рішення – перехопити рекламний носій та використати його з користю для тих, хто захищає, лікує, волонтерить та допомагає нам перемогти.

Потім я приніс ідею на роботу в Publicis Ukraine, Руслан (креативний директор) сказав, що можна працювати далі і розширювати. Так із одного постера вийшла серія, яка в нас зараз у роботі та буде доповнюватися. Більше постерів – більше зісканованих QR-кодів, більше переходів за лінком із донатами, відповідно – більше донатів. Загалом, Sorrow Land не про креатив, крафт і форму – це лише інструменти для благодійності в цьому випадку, але я радий, що можна їх використати ось так".

Команда проєкту: Богдан Стрільчик, Анна Дорошенко, Денис Урусов, Руслан Паламарчук, Іванна Скульська.

Австралійський художник замалював мурал обіймів українського військового з росіянином після хвилі критики

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

Топ дня
Вибір редакції
На початок