Після смерті королеви Єлизавети II кількість переглядів серіалу "Корона" різко зросла

Після смерті королеви Єлизавети II кількість переглядів серіалу "Корона" різко зросла

Після смерті королеви Єлизавети II кількість переглядів серіалу "Корона" різко зросла
. Фото: Wikipedia

Кількість переглядів серіалу "Корона" на Netflix різко зросла після смерті королеви Єлизавети II. Про це повідомляє видання Variety.

"Корона" (The Crown) — біографічний історичний драматичний телесеріал, створений Пітером Морґаном, який розповідає про життя королеви Єлизавети ІІ від її весілля з принцом Філіпом у 1947 році до наших днів.

Згідно з даними аналітичної компанії Whip Media, між п’ятницею та неділею (9-11 вересня) кількість глядачів шоу у Великій Британії зросла на понад 800% порівняно з попереднім періодом з п’ятниці по неділю. У США кількість переглядів "Корони" зросла більш ніж у чотири рази з п’ятниці по неділю порівняно з попереднім тижнем, а у Франції кількість переглядів підскочила втричі.

Королева Єлизавета II померла

5 сезон "Корони", прем’єра якого відбудеться в листопаді, має новий акторський склад. Імельда Стонтон зіграє королеву Єлизавету, Джонатан Прайс зіграє принца Філіпа, Домінік Вест зіграє принца Чарльза, а Елізабет Дебікі зіграє принцесу Діану. Олівія Вільямс зіграє Каміллу Паркер-Боулз, а Джонні Лі Міллер — прем'єр-міністра Джона Мейджора.

Після смерті королеви Єлизавети II кількість переглядів серіалу "Корона" різко збільшилась
На зйомках серіалу "Корона". Імельда Стонтон у ролі королеви Єлизавети ІІ. Фото: Getty Images

Раніше Netflix підтвердив, що призупинить виробництво шостого й останнього сезону "Корони" через смерть королеви.

Епоха, що відійшла: 5 фактів про покійну королеву Єлизавету ІІ та королівську родину

"На знак поваги зйомки "Корони" були призупинені сьогодні, — підтвердили представники Netflix у день смерті королеви. — Зйомки також будуть припинені в день похорону Її Величності Королеви".

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок