Найцікавіші події й заходи поетичних читань ХІІІ Meridian Czernowitz — на всіх платформах Суспільного

Найцікавіші події й заходи поетичних читань ХІІІ Meridian Czernowitz — на всіх платформах Суспільного

Найцікавіші події й заходи поетичних читань ХІІІ Meridian Czernowitz — на всіх платформах Суспільного

Від сьогодні, 2 вересня, й до 4 вересня у Чернівцях триватиме одна з найбільших літературних подій в Україні цього року — ХІІІ Міжнародні поетичні читання Meridian Czernowitz. Суспільний мовник став генеральним інформаційним партнером заходу. Організатори й учасники читань об’єднали зусилля заради спільної мети — підтримати захисників України та зібрати кошти на потреби ЗСУ.

Протягом трьох днів команди Суспільне Чернівці, Радіо Культура й телеканалу Суспільне Культура працюватимуть на виїзних студіях біля Літературного целанівського центру, що на вулиці Ольги Кобилянської, та інших локаціях фестивалю — здійснюватимуть прямі включення, трансляції та записи інтерв’ю з учасниками поетичних читань.

Зокрема команда Суспільного інформаційно підтримає серію публічних інтерв’ю "Діалоги про війну" за участі Андрія Любки, Ірини Цілик, Ігоря Померанцева, Андрія Бондаря, Олександра Бойченка та Катерини Калитко. Письменники й письменниці говоритимуть про війну, культурний фронт і про те, як народжується творчість під час війни. Модеруватимуть ці розмови — виконавча продюсерка Радіо Культура, перекладачка та письменниця Ірина Славінська і ведуча Радіо Культура, письменниця й поетеса Олена Гусейнова.

Трансляцію публічних інтерв’ю дивіться наживо на фейсбук-сторінці Радіо Культура:

  • з Андрієм Бондарем 2 вересня о 18:30,
  • з Іриною Цілик 3 вересня, о 16:00,
  • з Катериною Калитко 4 вересня о 16:00,

а також слухайте на Радіо Культура 3 та 4 вересня о 16:00.

Текстові версії інтерв’ю будуть опубліковані  на сайті Суспільне Культура.

Суспільне Чернівці як регіональний медіапартнер розгорне на локаціях фестивалю виїзну телестудію для трансляцій читань наживо та в записі. Ведучі Українського Радіо Буковини Аліна Хрищук і Маргарита Олійник готують для аудиторії публічні інтерв’ю з учасниками й учасницями фестивалю на відкритих локаціях міста.

Телеканал Суспільне Культура як телевізійний партнер покаже серію публічних інтерв’ю в записі. Змонтовані півгодинні випуски виходитимуть в ефір з 19 по 25 вересня.

Програма Міжнародних поетичних читань Meridian Czernowitz 2022 — за посиланням.

Окрім того, журналісти Суспільне Новини  готують  репортажі з локацій заходу, які можна буде побачити на ютуб-каналі та сайті, а фоторепортажі — в інстаграмі й телеграм-каналі Суспільне Чернівці.

Під час заходу будуть дотримані усі правила безпеки. У випадку оголошення повітряної тривоги, події призупинять до її відбою, а гостям запропонують перейти до укриття.

Нагадаємо, Суспільне Мовлення — найбільше незалежне медіа в Україні, до якого входять загальнонаціональні телеканали Перший та Суспільне Культура й канали Суспільного радіо (Українське Радіо, Радіо Промінь, Радіо Культура), а також 24 регіональні телерадіокомпанії.

На початок