Фестиваль Sea Dance відхилив прохання Kalush Orchestra скасувати виступ російської діджейки

Фестиваль Sea Dance відхилив прохання Kalush Orchestra скасувати виступ російської діджейки

Фестиваль Sea Dance відхилив прохання Kalush Orchestra скасувати виступ російської діджейки
. Фото: seadancefestival/Instagram

8 серпня гурт Kalush Orchestra записав сторіз із проханням до фестивалю Sea Dance у Чорногорії з проханням скасувати виступ російської діджейки. Однак, організатори відмовились.

Про це вони повідомили у зверненні на своєму сайті.

Організатори Sea Dance, які також є організаторами фестивалю EXIT в Нові Саді (Сербія), зазначили, що Nina Kraviz є давнім другом EXIT "і ми знаємо, що її позиція не на боці війни та страждань, а на боці миру та єдності".

"Місією фестивалю Sea Dance, як і всіх заходів EXIT, завжди було сприяння миру, єдності, любові, мультикультуралізму та співпраці. (…) EXIT і Sea Dance засуджують російську агресію в Україні. Ми співчуваємо учасникам українського Kalush Orchestra та всім жертвам війни в Україні, але дискримінація будь-якого артиста за національною ознакою є абсолютно неприпустимою", – йдеться у відповіді організаторів.

"Ми віримо, що виступи Kalush Orchestra та Nina Kravi на Sea Dance Festival є шансом спільно надіслати потужне послання миру. Це єдине повідомлення, яке ми хочемо надіслати всьому світу, тому що музика має силу та силу об’єднати та "мобілізувати" більше людей, ніж війна та збройна сила".

Ніна Кравіц – російська музична продюсерка, співачка та діджейка. Кравіц не засудила відкрито російське вторгнення в Україну, заявивши, що: "Я не розумію ні політики, ні соціальних процесів, які вона створює. Тому я не вважаю правильним говорити про це у соціальних мережах". До цього її виступи скасували організатори трьох електронних фестивалів: PollerWiesen у Дортмунді, The Crave у Гаазі та Movement у Детройті.

Більше про українську музику

Читайте нас у Facebook та Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок