У Берліні організовують благодійний фестиваль українських та німецьких брендів

У Берліні організовують благодійний фестиваль українських та німецьких брендів

У Берліні організовують благодійний фестиваль українських та німецьких брендів
. Фото: visionary.festival/Instagram

6 та 7 серпня в берлінському культурному центрі Lobe Block пройде благодійний фестиваль українських та німецьких брендів – Visionary. Ініціаторами є команда харківського бренду Low Blow, українська дизайнерка Арина Остапенко та діджей Денис Поляков. Про подію повідомили в офіційному Instagram фестивалю.

Речі на Visionary виставлять близько 20 українських та німецьких брендів. Серед них — українські марки KSENIASCHNAIDER, Unmere, ХОМЕНКО, Yamaso та інші. Також плануються німецькі Safe Light Berlin, ATELIER, F Ü E H R DESIGN та ювелірний бренд LARSEN. Усіх учасників можна переглянути тут.

На Visionary також організують інтерактив з принтами українських ілюстраторів Микити Лаптінова, Sxemka, сестер Ніколь та Мішель Фельдман та Жені Велічєва: за словами команди, художники надали їм свої роботи, які гості івенту зможуть нанести власноруч на футболки та сумки.

Потрапити на фестиваль можна за донат в п’ять євро. 30% зароблених коштів команда Visionary перерахує до волонтерської ініціативи Repair Together. Крім того, організатори підтримують іншу українську ініціативу Behind Blue Eyes — проєкт, в якому діти з деокупованих сіл фотографували своє життя. На фестивалі відкриється виставка з дитячими фотографіями учасників, а кошти для них збиратимуть в окрему банку.

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок