Netflix спільно з українськими інституціями запускає гранти та стипендії для кінематографістів

Netflix спільно з українськими інституціями запускає гранти та стипендії для кінематографістів

Netflix спільно з українськими інституціями запускає гранти та стипендії для кінематографістів
.

Netflix спільно з House of Europe та Українською кіноакадемією запускають гранти та стипендії для українських кінематографістів. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко у своєму Telegram-каналі.

"Netflix стає більш українським та підтримає українських кінематографістів! – зазначив він. – Маємо тепер два проєкти для підтримки української кіноіндустрії. Заявку на участь кандидати зможуть подати вже сьогодні на сайтах House of Europe й Української Кіноакадемії".

Програма Української кіноакадемії з Netflix передбачає 48 грантів на розробку сценаріїв для команд, що складаються зі сценариста та продюсера, на суму в 15 тисяч доларів, а також онлайн-консультації з експертами з усього світу.

Програма під керівництвом House of Europe разом з Netflix забезпечить 100 стипендій по 1000 євро для усіх членів процесу кіновиробництва, а також навчання з постпродакшну та пітчингу від стримінгового сервісу.

"Війна вплинула на українських кінематографістів у найважливіших аспектах їхнього життя – і все ж вони залишаються кінематографістами, сповненими ідей та професійних навичок, які світ має побачити зараз, як ніколи. Ця програма допоможе їм відновити або розширити свою професійну діяльність", – сказав керівник програми House of Europe Крістіан Дімер.

Подати заявки можна з 28 липня до 15:00 18 серпня.

Більше про українське кіно

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок