Гурт "ТНМК" дали друге життя пісні "Своє борони", випустивши кліп, знятий з безпілотника

Гурт "ТНМК" дали друге життя пісні "Своє борони", випустивши кліп, знятий з безпілотника

Гурт "ТНМК" дали друге життя пісні "Своє борони", випустивши кліп, знятий з безпілотника
. Фото: tnmkongo/Instagram

Гурт "Танок на Майдані Конго" 25 червня випустив кліп на пісню "Своє борони", подарувавши їй друге народження через 15 років. Відео складається з нарізки кадрів, знятих з безпілотника під час воєнних дій. Про це розповів у ефірі Радіо "Промінь" Олег "Фагот" Михайлюта.

Трек був записаний ще 2007 року для проєкту "Зірки в армії" і тоді майже не набув розголосу. Колега музикантів – Ярослав Пілунський – автор низки відомих кліпів ТНМК, який зараз перебуває на фронті, робив варіацію на цей трек.

"Пілунський – бог, а пісня "Своє борони" отримала через 15 років за його допомогою друге народження. Багато хто вважає її новою піснею – бо саме зараз вона звучить найбільш актуально", – зазначив Михайлюта.

В подяку за це музиканти вирішили зібрати гроші на новий, більш потужний дрон для тактичної групи, де служить Пілунський. Долучитися до акції "Дрон за кліп" можна тут.

Наразі ТНМК також працюють над новим проєктом: "Це буде щось на кшталт "Історії України за 5 хвилин" – в тому сенсі, що ми хочемо простими словами розказати, що таке Конституція і як вона впливає на кожного з нас".

Більше про українську музику

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок