У провідному аукціонному домі Центральної Європи "Доротеум" (Dorotheum) з 20 до 30 червня відбудеться благодійний аукціон робіт українських митців і мисткинь. Кошти від продажів підуть на проєкти гуманітарної та медичної допомоги в найбільш постраждалих регіонах України. Про це розповіли в анонсі на сайті "Доротеум".
Кошти від аукціону Ukrainian Artists Help (Українські митці допомагають) отримає зареєстрована у Відні організація "Центр українських ініціатив у сфері культури, політики та економіки". Вони будуть спрямовані на закупівлю гуманітарних товарів (переважно продуктів харчування та ліків) в Україні.

Вони будуть доставлені партнеру в Україні, БФ "Україна ХХІ" Всеволода Кожемяка, Почесного консула Австрійської Республіки в Харкові, генерального директора Групи АГРОТРЕЙД, який візьме на себе розповсюдження в регіонах, що постраждали від війни. Фонд діє в Харківській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.
Голова центру Олександра Саєнко розповіла в коментарі: "Аукціонний дім Доротеум, один із найстаріших і найбільший у континентальній Європі, засновано в 1707 році кайзером Йосифом І. За понад 300 років тут відбулося 700 аукціонів предметів мистецтва з рекордними результатами".
Аукціон триватиме до 30 червня.
Читайте більше новин і матеріалів про мистецтво
- Війна і фестивалі. Які події відбудуться попри воєнний стан
- Картину Олександра Богомазова виставляють на ярмарок TEFAF за €1,75 млн
- Історія будинку “Слово” – центру відродження та терору української інтелігенції
- Українська художниця Алевтина Кахідзе візьме участь у бієнале Manifesta 14
- Як створюються тактильні копії колекції мистецтва Музею Ханенків: фоторепортаж
- "Мистецтво мусить здолати дикість!" ― Іван Марчук про взаємодію між художниками і волонтерами
Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу
Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу
Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!