Головний аукціонний дім Центральної Європи "Доротеум" проводить торги на підтримку України

Головний аукціонний дім Центральної Європи "Доротеум" проводить торги на підтримку України

Головний аукціонний дім Центральної Європи "Доротеум" проводить торги на підтримку України
Khrystyna Khmil

У провідному аукціонному домі Центральної Європи "Доротеум" (Dorotheum) з 20 до 30 червня відбудеться благодійний аукціон робіт українських митців і мисткинь. Кошти від продажів підуть на проєкти гуманітарної та медичної допомоги в найбільш постраждалих регіонах України. Про це розповіли в анонсі на сайті "Доротеум".

Кошти від аукціону Ukrainian Artists Help (Українські митці допомагають) отримає зареєстрована у Відні організація "Центр українських ініціатив у сфері культури, політики та економіки". Вони будуть спрямовані на закупівлю гуманітарних товарів (переважно продуктів харчування та ліків) в Україні.

Лоти аукціону – роботи українських митців і мисткинь
Лоти аукціону – роботи українських митців і мисткинь. Скріншот із сайту Dorotheum

Вони будуть доставлені партнеру в Україні, БФ "Україна ХХІ" Всеволода Кожемяка, Почесного консула Австрійської Республіки в Харкові, генерального директора Групи АГРОТРЕЙД, який візьме на себе розповсюдження в регіонах, що постраждали від війни. Фонд діє в Харківській, Полтавській, Сумській та Чернігівській областях.

Голова центру Олександра Саєнко розповіла в коментарі: "Аукціонний дім Доротеум, один із найстаріших і найбільший у континентальній Європі, засновано в 1707 році кайзером Йосифом І. За понад 300 років тут відбулося 700 аукціонів предметів мистецтва з рекордними результатами".

Аукціон триватиме до 30 червня.

Читайте більше новин і матеріалів про мистецтво

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок