Зеленський закликав учасників фестивалю "Каннські леви" бути союзниками України

Зеленський закликав учасників фестивалю "Каннські леви" бути союзниками України

Зеленський закликав учасників фестивалю "Каннські леви" бути союзниками України
. Фото: Офіс Президента України

20 червня стартував фестиваль "Каннські леви" (Cannes Lions). Серед шорт-листа є кілька українських проєктів. На відкритті фестивалю до учасників звернувся президент України Володимир Зеленський. Текст промови опублікували на офіційному сайті президента.

"Я кажу вам як є: саме від уваги світу залежить, коли й чим закінчиться ця війна. І тому мені потрібні союзники. Нам потрібні такі люди, як ви. Ви – найкращі креативники світу, ви завжди перебуваєте на вістрі подій", — зазначив Зеленський.

"Зараз ви можете, просто застосовуючи ваші професійні якості, принести мир у Європу. Я вірю, що сила людської креативності більша, ніж сила ядерної держави, яка застрягла в минулому. Говоріть про Україну! Не давайте світу переключитися на щось інше! Світ має пам'ятати, що Україна бореться за свободу і що ця боротьба повинна завершитися перемогою якнайшвидше"

До шорт-листа фестивалю потрапили проєкти айдентики острова Хортиця та Чорнобиля. Авторами цих проєктів є Bickerstaff.284 та Banda Agency. Крім того, у списку є проєкт від KyivPride "Motherland pride" та проєкт від рекламного агенства ANGRY для Міністерства охорони здоров'я України. Також краудфандингова платформа "Зерна правди", яка має на меті згадати й відродити пам’ять про кожного загиблого під час Голодомору-геноциду 1932-1933 років та зібрати кошти на будівництво II черги Національного музею від фонду Музей Голодомору та агенції Postmen. А бренд "Дія" може отримати нагороди у двох категоріях — "Service Design" та "Experience Transformation".

Де ще виступав із промовами Зеленський цього року

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок