Rammstein на своєму концерті у Швейцарії розгорнув український прапор

Rammstein на своєму концерті у Швейцарії розгорнув український прапор

Rammstein на своєму концерті у Швейцарії розгорнув український прапор
. Фото: Rammstein/Facebook

Німецький рок-гурт Rammstein на концерті у Цюриху (Швейцарія) розгорнув український прапор. Момент зняли на відео фанати та виклали у соціальні мережі.

Після виконання пісні "Engel" музиканти спустилися в натовп прихильників на надувних човнах, аби переміститися до основної сцени. Під час цього музиканти підхопили український прапор та гордо розмахували ним.

"Пліч-о-пліч, більше ніколи не будемо самотніми", – йдеться у підписі до фотографій, опублікованих пресслужбою гурту у Facebook. Ці слова були взяті з пісні Armee der Tristen, випущеної наприкінці квітня цього року.

Під час концерту 28 травня в польському Кракові гурт Scorpions розгорнув прапори України та Польщі на знак солідарності в боротьбі українців проти агресії Росії. Зі сцени музиканти висловили підтримку українським біженцям, що були змушені покинути домівки внаслідок вторгнення Росії. Після цього Scorpions виконали баладу "Wind of Change", у якій раніше змінили рядки, додавши згадку про боротьбу України.

"Rammstein" — німецький індастріал-метал гурт, створений взимку 1994 року в Берліні. Увагу медіа часто привертає використання піротехніки на концертах. У своїй творчості гурт був натхненний, зокрема, словенським музичним колективом "Laibach". Наразі продано понад 35 мільйонів платівок гурту, який, попри німецькомовні тексти, має комерційний успіх, зокрема, у Сполучених Штатах.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок