Британський "Концерт для України" відмовив у виступі гурту "Антитіла", бо вони носять шоломи і зброю

Британський "Концерт для України" відмовив у виступі гурту "Антитіла", бо вони носять шоломи і зброю

Британський "Концерт для України" відмовив у виступі гурту "Антитіла", бо вони носять шоломи і зброю
Фото: Facebook Антитіла

"Концерт для України", під час якого планується зібрати кошти для гуманітарної допомоги, має відбутися 29 березня у Бірмінгемі. У ньому, зокрема, візьме участь співак Ед Ширан, якому український гурт "Антитіла" запропонував спільний виступ по відеозв'язку. Ширан відповів, що хоче почути хлопців, але сьогодні "Антитіла" у своєму Facebook повідомили, що організатори концерту відмовили їм у виступі.

"Через те, що концерт носить виключно гуманітарний, не військовий характер, а ми… носимо шоломи і тримаємо зброю в руках", — написав фронтмен гурту Тарас Тополя.

Тополя зауважив, що вони, перш за все, музиканти, а шоломи і бронежилети на них тимчасові.

"Ми дякуємо за відповідь і приймаємо її. Вибачте нас, ми не були готові до такого розвитку подій.

Як не були готові що росія розв‘яже дійсно широкомасштабну війну і почне вбивати наших братів, сестер, жінок і наших дітей.

Прошу нас також зрозуміти, для нас важливіше свобода і незалежність нашої держави а також європейські цінності, заради яких ми готові битися до кінця. Можливо зброя в наших руках суперечить концепції концерту, але точно не суперечить нашим принципам", — написав він.

Фронтмен гурту подякував усьому народу Об‘єднаного Королівства та організації Disasters Emergency Cometee за те, що організовує гуманітарну допомогу для українців і додав:

"Ми звикли чути "Ні". Ця ситуація нагадує стосунки Об’єднаного Королівства, НАТО та України. НАТО зазначає, що закриття неба над Україною – це не їх контекст, а Велика Британія чинить опозицію і потужно допомагає Україні протистояти головному світовому злочинцю".

Наприкінці звернення Тарас Тополя сказав, що впевнений у перемозі України, пообіцяв, що "Антитіла" зіграють на стадіоні й запросив на концерт Еда Ширана "і всіх наших союзників і друзів із Об‘єднаного Королівства".

Читайте Ед Ширан хоче почути "Антитіла" на "Концерті для України" та Британські суперзірки виступлять на "Концерті для України"

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок