Заблокувати доступ до сайтів російських видавництв: Держкомтелерадіо звернувся до СБУ

Заблокувати доступ до сайтів російських видавництв: Держкомтелерадіо звернувся до СБУ

Заблокувати доступ до сайтів російських видавництв: Держкомтелерадіо звернувся до СБУ
Фото: Twitter Shaun Walker

Як повідомляє Державний комітет телебачення та радіомовлення України, до деяких російських видавництв ще в 2019 році було застосовано економічні санкції, але їхні веб-сайти досі доступні в Україні.

Йдеться про видавництва "Эксмо", "АСТ", "Центрполиграф", "Издательский дом "Питер", "Яуза", "Яуза-пресс", "Вече", "Алгоритм" та "Книжный мир".

Надання послуги з доступу до цих видавництв, на думку фахівців відомства, сприяє популяризації та продажу книг, які містять наративи російської пропаганди та агітацію щодо військових дій на території України.

"В умовах відкритої та повномасштабної збройної агресії Російської Федерації проти України такі дії несуть загрозу національній безпеці та є неприпустимими", — йдеться у листі Держкомтелерадіо.

Раніше Держкомтелерадіо видав наказ, відповідно до якого призупиняється видача та зупиняється дія дозволів на ввезення видавничої продукції з території держави-агресора.

Читайте Чи справді російські книжки – найбільша загроза на українському ринку

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок