The Hardkiss записали благодійний сингл "Come Together" із всесвітньо відомими музикантами

The Hardkiss записали благодійний сингл "Come Together" із всесвітньо відомими музикантами

The Hardkiss записали благодійний сингл "Come Together" із всесвітньо відомими музикантами
Фото: facebook.com/THEHARDKISS

Понад 30 музикантів з усього світу об’єдналися у проєкті Lifeline International та записали кавер-версію на хіт "Come Together" гурту The Beatles. Усі кошти від продажу синглу передадуть ЮНІСЕФ для гуманітарної допомоги Україні.

Окрім The Hardkiss, у записі синглу взяли участь нинішні та колишні учасники гуртів Faith No More, Stabbing Westward, Rammstein, Filter, Revolting Cocks, Pigface, The Joy Thieves, Agnostic Front, Basement Jaxx, Gravity Kills, The Cassandra Complex, Blackcarburning, Junksista, Mari Kattman, Deathline International, Vaselyne, G.W. Childs IV та Black Needle Noise.

Сингл під назвою "Come Together (We Will Stop You)" є кавер-версією на відому пісню The Beatles, до якої додали адаптований фрагмент пісні "We Will Rock You" гурту Queen. Пісня вже доступна на Bandcamp.

"Ніколи б не могла подумати, що доля об’єднає мене з усіма цими музикантами за таких обставин", – розповіла Юлія Саніна на офіційній сторінці The Hardkiss в Instagram.

Слухачі можуть придбати сингл за 1 долар або більше. Усі кошти будуть передані для гуманітарної допомоги українцям через організацію ЮНІСЕФ.

Ініціювали та реалізували проєкт Lifeline International відомий англійський продюсер Джон Фраєр та засновник лейблу COP International Крістан Петке.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас.

На початок