Гурт Go_A у новій пісні закликає світ об'єднатися у боротьбі зі злом

Гурт Go_A у новій пісні закликає світ об'єднатися у боротьбі зі злом

Гурт Go_A у новій пісні закликає світ об'єднатися у боротьбі зі злом

Учасники від України на Євробаченні 2020-2021 гурт Go_A видали на цифрових музичних платформах сингл "Kalyna" – це послання до світу, який має об’єднатися заради майбутнього.

Всі отримані прибутки від релізу синглу на стрімінгових сервісах гурт спрямує на допомогу постраждалим від російської агресії українцям.

"Калина — символ України, що супроводжував наш народ з прадавніх часів. Сенси, пов’язані з нею, передавались з покоління в покоління в легендах та піснях. Зламана калина була знаком тривоги та біди, а наруга над нею ганьбила людину. Її дбайливо оберігали, адже існувало повір'я, що вона росла лише у добрих людей. Предки вірили, що калина має силу, яка несе безсмертя та здатна об’єднати покоління у боротьбі зі злом. Пісня "Калина" — це послання світу, який має об’єднатися заради майбутнього", – розповіла в коментарі Радіо Промінь вокалістка гурту Go_A Катерина Павленко.

Війна — усі останні новини

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок