"Ця війна не так далеко від нас, як ви думаєте": тайванський співак присвятив українцям пісню

"Ця війна не так далеко від нас, як ви думаєте": тайванський співак присвятив українцям пісню

"Ця війна не так далеко від нас, як ви думаєте": тайванський співак присвятив українцям пісню
.

За ті тижні, що український народ переживає безпрецедентну агресію з боку Росії, десятки й сотні відомих в широких та вузьких колах артистів підтримують українців своїми постами в соціальних мережах та творами мистецтва.

Нещодавно хвиля підтримки направилася до українських слухачів із острівної держави під назвою Тайвань.

Співак із багатотисячною аудиторією в Instagram, автор пісень та кавер-версій Ак Бенджамін, що народився у місті Тайбей, опублікував авторську пісню, яку він присвятив своїм друзям та підписникам з України.

Артист привертає увагу до військової агресії Росії в Україні, яка не припиняється з 24 лютого:

"Я справді мало що можу зробити, окрім як молитися за вашу країну. А для тих з нас, хто знаходиться за межами України: найменше, що ми можемо — щиро співчувати, адже це не стихійне лихо чи дискримінація, про які ми говоримо у повсякденні, а СУЧАСНЕ ВІЙСЬКОВЕ ВТОРГНЕННЯ! Будь ласка, залишайтеся поруч зі своїми друзями та сім'єю. Зараз усі мої думки з із невинними цивільними".

Співак каже, що не може повірити, що це відбувається у сучасному світі та бере участь у вуличних мітингах у своїй країні.

"Якщо жоден з артистів не буде діяти, то діятиму я. Люди довкола мене не достатньо занепокоєні тим, що відбувається. Ця війна не так далеко від нас, як ви думаєте", — пише він.

За час повномасштабного вторгнення РФ в Україну, українців у різний спосіб підтримала величезна кількість зірок, митців й лідерів думок:

Тим паче й українські знаменитості не лишаються осторонь:

Читайте також: Увесь світ проти ПутінаVol.2. Кім Кардаш’ян, Гаррі Каспаров, Елайджа Вуд та інші підтримують Україну та Увесь світ проти ПутінаVol.3. Ґрета Тунберг, Джим Керрі, Вільям Ґібсон та інші підтримують Україну

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок