Книжковий фестиваль у Тбілісі відмовився співпрацювати з РФ

Книжковий фестиваль у Тбілісі відмовився співпрацювати з РФ

Книжковий фестиваль у Тбілісі відмовився співпрацювати з РФ
pixabay

На сайті грузинської Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів повідомили, що Тбіліський міжнародний книжковий фестиваль припиняє співпрацю з усіма російськими видавцями.

У заяві йдеться, що "з огляду на жахливу ситуацію в Україні сьогодні, на знак протесту проти масштабного насильства з боку Росії на території наших союзників і друзів, команда вирішила повністю припинити співпрацю з російськими видавцями".

Крім того, організатори зазначають, що в них і до цього не було російського національного стенду, щоб запобігти поширенню російської пропаганди в Грузії, працювали вони виключно з незалежними російськими видавцями, які мали окремі стенди.

"Ми вважаємо, що сьогодні, як ніколи, перед культурою лежить великий обов’язок і відповідальність підняти свій голос, стати невіддільною частиною світової політики й, по змозі, боротися за підтримку українського народу", — наголосили у заяві.

Читайте також

Підписуйтесь на розсилку Суспільного головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок