Як українські культурні компанії допомагають армії та бойкотують російський контент

Як українські культурні компанії допомагають армії та бойкотують російський контент

Оновлюється
Як українські культурні компанії допомагають армії та бойкотують російський контент

Від початку війни Росії проти України низка культурних інституцій закликають міжнародних партнерів вводити санкції не тільки проти російської економіки, але й проти їхнього культурного продукту. Російська влада далі поширює пропаганду та неправдиву інформацію через свої ЗМІ, книги, фільми та музику. Саме через це жителі Росії ще досі не знають про воєнні злочини, скоєні їхніми військами на території України.

Низка українських культурних компаній уже припинила трансляцію російського контенту, книжкові дистриб’ютори не продаватимуть книжки російських видавництв, а також донатять гроші на українську армію.

Журналістка Суспільного Марія Бліндюк розповідає, як культурні компанії підтримують Україну у війні проти Росії.

Інтернет-книгарня Yakaboo переказала 3 000 000 гривень на підтримку Збройних Сил України, фонду "Повернись живим" та на цільові програми тероборони. Також зупинила співробітництво з будь-якими російськими компаніями, видавництвами тощо.

Видавництво "А-ба-ба-га-ла-ма-га" переказало на потреби армії 1 000 000 гривень.

Провайдер MEGOGO видалив усі російські фільми зі сервісу.

Як українські культурні компанії допомагають армії та бойкотують російський контент

Компанія "Клуб сімейного дозвілля" переказала 5 000 000 гривень на підтримку Збройних Сил України та припинила співпрацю з будь-якими російськими видавництвами і компаніями.

Книжковий інтернет-магазин "Книгарня "Є" остаточно вилучає з продажу всю російську продукцію, видану як в Росії, так і філіями російських видавництв в Україні.

Музичний лейбл ENKO долучився до ініціативи Мінцифри та видання "СЛУХ" і змінює обкладинки на роликах у YouTube, щоби розповісти про війну в Україні за кордоном.

Музичний лейбл Masterskaya припиняє співпрацю з російськими виконавцями.

Видавництво "Віхола" допомагає армії та теробороні коштами, ліками та продуктами та волонтерить.

Видавництво "Фабула" виготовляє в Харкові коктейлі Молотова.

Видавництво "Смолоскип" перерахували 100 000 гривень на потреби ЗСУ.

Читайте також

Підписуйтесь на розсилку Суспільного головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок